Nadchodzi zima i Lime wycofuje hulajnogi z ulic Swarzędza

To prawda, nadchodzi zima, a w związku ze zbliżającym się okresem jesienno-zimowym Lime wycofuje hulajnogi z ulic Swarzędza.

Hulajnogi Lime na stałe wpisały się w krajobraz wielu polskich miast. Jednak w związku z nadejściem zimy większość z nich zniknie z ulic. Ograniczona widoczność oraz śliska nawierzchnia jesienią i zimą nie sprzyjają bezpiecznym przejazdom. Ponadto, niskie temperatury niekorzystanie wpływają na działanie akumulatorów.

Dla Lime’a bezpieczeństwo użytkowników jest priorytetem. Wymagające warunki pogodowe często uniemożliwiają wręcz jazdę hulajnogą, co więcej nasze doświadczenia z lat poprzednich pokazują, że zainteresowanie przejazdami drastycznie spada w okresie jesienno-zimowym – mówi Michał Borek, General Manager Lime Polska. Hulajnogi trafią do naszych magazynów. Tam pojazdy przechodzą przegląd, tak aby w idealnym stanie trafić na ulice kiedy warunki pogodowe się poprawią – dodaje.

Wraz z początkiem wiosny hulajnogi wrócą na ulice Swarzędza.

Czym jest Lime?

Lime to największa na świecie firma zajmująca się współdzieleniem pojazdów elektrycznych.

W Polsce hulajnogi Lime dostępne są już w 50 miastach, służąc ich mieszkańcom i wpisując w codzienność ruchu miejskiego. Firma, poza tym, że mocno stawia na działania edukacyjne mające na celu bezpieczeństwo użytkowników, wspiera także inicjatywy, które służą lokalnym społecznościom.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Nadchodzi zima i Lime wycofuje
Nadchodzi zima i Lime wycofuje hulajnogi z ulic Swarzędza

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *