Młyn nad Cybiną, czyli perełka z innowacją

Lofty, czyli apartamenty i mieszkania w pomieszczeniach poprzemysłowych, cieszą się uznaniem na rynku nieruchomości. Prawdziwym hitem będzie inwestycja Grupy Partner, Młyn nad Cybiną. W historycznym otoczeniu będą 134 mieszkania w stylu loftowym, na każdą kieszeń. Przyszłych mieszkańców zachwycą też przygotowane inteligentne instalacje.

Młyn nad Cybiną to projekt, w ramach którego zostanie zrewitalizowany historyczny XIX-wieczny młyn przy ulicy Sarniej w Poznaniu, blisko Jeziora Swarzędzkiego i Antoninka. W budynku o zróżnicowanej bryle, o wysokości od czterech do sześciu kondygnacji naziemnych będą 134 mieszkania o powierzchni od 39 m kw. do 130 m kw. Inwestycja będzie się składała z dwóch etapów. W zabytkowej części młyna, która zostanie zrewitalizowana i rozbudowana, znajdą się lofty wkomponowane w tkankę budynku. Natomiast od strony Jeziora Swarzędzkiego w ramach II etapu powstaną nowoczesne apartamenty w nowo wybudowanym skrzydle, będącym architektoniczną kontynuacją historycznej części. Całość będzie gotowa w drugiej połowie przyszłego roku. Co równie ważne, Młyn nad Cybiną jest skierowany do szerokiego grona odbiorców, dostępny również w MdM. W inwestycji znajdą się zarówno kameralne, 39-metrowe mieszkania z salonem połączonym z kuchnią i sypialnią, jak i przestronne apartamenty. Najbardziej efektowny, o powierzchni 130 m kw., będzie posiadał dwie łazienki, pokój dzienny z aneksem kuchennym, garderobę, trzy sypialnie oraz duży taras.

Inwestycja z historią i innowacją

Młyn nad Cybiną to projekt unikalny na rynku nieruchomości ze względu na powstanie 134 mieszkań w dawnym młynie. Piękne otoczenie także wpływa na atrakcyjność inwestycji. Młyn znajduje się obok ujścia rzeki Cybiny do Jeziora Swarzędzkiego, ale jeszcze w Poznaniu. Zieliniec, bo tak nazywa się to miejsce, jest pełny drzew i krzewów, znajdują się tutaj szlaki rowerowe oraz trasy biegowe. Stąd jest blisko zarówno do centrum Poznania, jak i Swarzędza.

Wielkim atutem inwestycji będą także rozwiązania „Inteligentny Młyn”. Za pomocą smartfona, tableta, czy laptopa, Mieszkańcy będą sterować wszystkimi instalacjami w swoim mieszkaniu – w tym oświetleniem, ogrzewaniem, czy roletami. Pozwoli to między innymi na przygotowanie i włączenie różnych wariantów oświetlenia, odpowiednich w przypadku wspólnego oglądania filmu przez przyjaciół czy kolacji we dwoje. Zamykając mieszkanie, można przywołać na nasze piętro windę. Wszystkie te funkcje będą dostępne poprzez tablet lub smartfon. Funkcjonalności oferowanych przez dewelopera jest zdecydowanie więcej.  – Jak łatwo zauważyć, dbamy nie tylko o historyczny charakter Młyna nad Cybiną. Dokładamy wszelkich starań, by mieszkało się przyjemniej i łatwiej. Stąd pomysł o przygotowaniu inteligentnych instalacji – mówi Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner.

Nie tylko Młyn

Młyn nad Cybiną to perełka wśród wszystkich projektów Grupy Partner, ale nie jedyne przedsięwzięcie realizowane w Poznaniu. W ramach inwestycji Przystań Warta, przy ulicy Starołęckiej zostanie przygotowanych 8 apartamentów o powierzchni od 56 do aż 195 m.kw. Powstanie również podziemna hala garażowa na 12 miejsc postojowych. Z kolei Atrium Sielska 22 to budynek wielorodzinny z 39 mieszkaniami na Górczynie, o zróżnicowanym metrażu, od 35 do 95 m kw. Ponadto Grupa Partner ma za sobą dwa etapy Osiedla Atrium Grunwald przy ulicy Bosej w Poznaniu, a trzeci właśnie realizuje.

Artykuł promocyjny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *