Marzena Kurpisz z piosenkami Anny German

5 marca o godz. 18:00 w Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie wystąpi Marzena Kurpisz. Wokalistka zaprezentuje program „Nie żałuj”, na który składają się utwory Anny German.

Marzena Kurpisz to wokalistka, która wiele lat występowała na słonecznej Malcie, czarując publiczność swoim aksamitnym głosem. Tam też powstała płyta „Roses street”, nagrana z polskimi muzykami i wydana w 2007 roku w Londynie.

Wokalistka postanowiła skierować swoje zainteresowania na piosenki rodzime. Wybrała niezwykle klimatyczne utwory Anny German. Jak mówi „Nie każde piękno jest dobre, ale każde dobro jest piękne”. Słowa te najpełniej oddają obraz duchowej bliskości obu artystek. Aksamitnym głosem i zmysłową muzykalnością, Marzena Kurpisz oddaje hołd swojej wielkiej poprzedniczce potwierdzając, że prawdziwa siła tkwi w delikatności.

Koncert zatytułowany „Nie żałuj” to wzruszające przeżycie, które na długo pozostaje w pamięci publiczności. Marzena Kurpisz zaśpiewa takie przeboje Anny German jak: „Eurydyki tańczące”, „Człowieczy los”, „A jeśli mnie pokochasz”, „Tango d’Amore” i tytułową „Nie żałuj”.

Bilety na koncert Marzeny Kurpisz są dostępne w Ośrodku Kultury w Swarzędzu oraz na stronie www.kupbilecik.pl.