Marcowe wydanie Informatora Swarzędzkiego od piątku już jest dostępne!

Z wielką radością dzielimy się nowiną – od piątku już jest dostępne najnowsze, marcowe wydanie Informatora Swarzędzkiego – nr 3 (280)/2023. Bezpłatny lokalny miesięcznik Informator Swarzędzki jest dostępny w punktach handlowych i usługowych na terenie gminy Swarzędz i w wybranych punktach w gminach sąsiednich. Nasze pismo jest wydawane w formie papierowej i internetowej – od 23 lat jest dostępny bezpłatnie. Zachęcamy do do lektury najnowszego numeru Informatora Swarzędzkiego!

O czym można przeczytać w lutowym wydaniu Informatora?

   • nowe honorowe wyróżnienia,
   • zmiany w ruchu w Kobylnicy,
   • rosną opłaty za wywóz odpadów,
   • startuje budowa nowej jednostki straży pożarnej,
   • wszystko o rekrutacji do szkół i przedszkoli,
   • sporo darmowych ogłoszeń drobnych,
   • jest duża oferta lokalnych firm i przedsiębiorców,
   • są także ogłoszenia medyczne.

Zachęcamy do czytania i życzymy miłej lektury!

Marcowe wydanie Informatora Swarzędzkiego można znaleźć i przeczytać w całości również w internecie– jesteśmy od 23 lat dostępni nieodpłatnie! Zapraszamy również do naszego archiwum – oprócz aktualnego wydania znajdziecie tam Państwo numery Informatora z ostatnich lat.

Marcowe wydanie Informatora Swarzędzkiego
Marcowe wydanie Informatora Swarzędzkiego od piątku już jest dostępne!

Więcej aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie TUTAJ.

Informacja o ogłoszeniach drobnych

Przypominamy, że ogłoszenia drobne, można zamieścić na naszym portalu (kliknij tutaj). Ogłoszenia pojawiają się w drukowanym Informatorze Swarzędzki, a także na naszym portalu swarzedz24.pl. Ogłoszenia w internecie są aktualizowane w pewnych odstępach czasu. Oznacza to, że wpisane ogłoszenie w internecie, na naszej stronie nie pojawi się od razu. Ogłoszenia drobne, publikowane przez nas są w zupełności darmowe. Osoby pragnące w ten sposób zareklamować swoje usługi, wykonywane w sposób sprofesjonalizowany, zachęcamy do zamieszczania reklam. Nie wszystkie ogłoszenia, o charakterze komercyjnym, będą publikowane, bezkosztowo. Zachęcamy do korzystania z usługi – darmowa tablica ogłoszeń Swarzędz – na swarzedz24.pl.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *