Listopadowy numer Informatora Swarzędzkiego – właśnie się ukazał!

Właśnie ukazał się najnowszy, listopadowy numer Informatora Swarzędzkiego – numer 11 (288)/2023. Nasz miesięcznik jest dostępny w punktach handlowych i usługowych na terenie gminy Swarzędz, a także w wybranych miejscach w gminach sąsiednich (Pobiedziska, Kostrzyn, Kleszczewo). Informator Swarzędzki ukazuje się zarówno w formie papierowej, jak i w wersji internetowej. Miesięcznik wydajemy od 23 lat i od zawsze jest dostępny bezpłatnie w sieci i na papierze. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszym wydaniem Informatora Swarzędzkiego!

O czym można przeczytać w listopadowym Informatorze Swarzędzkim:

   • przedstawiamy wyniki wyborów w naszym okręgu,
   • opisujemy jak wypadli swarzędzcy kandydaci,
   • będzie przejazd z Tabaki w Stawną w Swarzędzu,
   • sporo się dzieje w Paczkowie – będzie AED,
   • sukcesy odnoszą swarzędzcy uczniowie w brydżu sportowym,
   • oferta lokalnych firm i przedsiębiorców,
   • ogłoszenia medyczne,
   • darmowe ogłoszenia drobne.

Zachęcamy do zapoznania się z wydaniem i życzymy miłej lektury!

Listopadowy numer Informatora Swarzędzkiego można znaleźć i przeczytać w całości również w internecie – jesteśmy od 23 lat dostępni nieodpłatnie! Zapraszamy również do naszego archiwum – oprócz aktualnego wydania znajdziecie tam Państwo wydania Informatora z ostatnich lat.

Więcej aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie TUTAJ.

Informacja o ogłoszeniach drobnych

Ogłoszenia pojawiają się w drukowanym Informatorze Swarzędzki, a także na naszym portalu swarzedz24.pl. Można je zamieścić za pośrednictwem naszego portalu (kliknij tutaj).Ogłoszenia w internecie są aktualizowane w pewnych odstępach czasu. Oznacza to, że wpisane ogłoszenie w internecie, na naszej stronie nie pojawi się od razu. Ogłoszenia drobne, publikowane przez nas są w zupełności darmowe.

Osoby pragnące w ten sposób zareklamować swoje usługi, wykonywane w sposób sprofesjonalizowany, zachęcamy do zamieszczania reklam. Nie wszystkie ogłoszenia, o charakterze komercyjnym, będą publikowane, bezkosztowo. Zachęcamy do korzystania z usługi – darmowa tablica ogłoszeń Swarzędz – na swarzedz24.pl.

Listopadowy numer Informatora Swarzędzkiego

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *