Kradzieże w Zalasewie – policja prosi o pomoc w identyfikacji

Jeszcze w grudniu 2023 roku w Zalasewie miały miejsce kradzieże na sąsiadujących posesjach. Policja udostępniła wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek ze sprawą i prosi o pomoc w jego identyfikacji. 

Postępowanie, które prowadzą funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Swarzędzu dotyczy kradzieży z dwóch posesji. 17 grudnia 2023 roku w Zalasewie z sąsiadujących ze sobą działek zlokalizowanych przy ul. Kórnickiej skradziono elektronarzędzia, rower i koła samochodowe.

Dzięki kamerom monitorującym udało się zarejestrować wizerunek mężczyzny, który według policji może mieć związek ze sprawą. Funkcjonariusze udostępnili fotografię, na której jest wspomniany mężczyzna i proszą o pomoc w identyfikacji. Każdego, kto rozpoznaje osobę ze zdjęcia lub ma jakieś informacje o samym zdarzeniu, policjanci proszą o kontakt.

Numer telefonu do osoby prowadzącej sprawę: 47 77 148 19. Numer telefonu do Komisariatu: 47 77 148 00. Policjanci proszą, by dla usprawnienia kontaktu, w trakcie rozmowy powołać się na numery spraw: RSD – 1067/23 oraz RSD 5/24.

Więcej aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie TUTAJ.

Kradzieże w Zalasewie
Kradzieże w Zalasewie – policja prosi o pomoc w identyfikacji. Fot. KMP w Poznaniu.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *