Koncert walentynkowy: Mateusz Ziółko – już w sobotę o godz. 18:00

Z okazji Walentynek Ośrodek Kultury w Swarzędzu zaprasza na romantyczny i pełen wzruszeń koncert walentynkowy: wystąpi Mateusz Ziółko.

Koncert odbędzie się online 13 lutego 2021 roku o godzinie 18:00. Transmisja w telewizji STK, oraz na kanale YouTube Ośrodka Kultury w Swarzędzu.

Mateusz Ziółko – pianista, wokalista, autor muzyki i tekstów. Zdobywca wielu nagród i wyróżnień, wśród nich zwycięstwo III edycji programu „The Voice Of Poland” oraz X edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Mateusz zwyciężył także w konkursie „Super Debiuty” podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W listopadzie 2016 r. wydał utwór „W płomieniach”, który w 2017 roku był najczęściej granym utworem w Polskich rozgłośniach radiowych a w serwisie YouTube osiągnął spektakularny wynik ponad 62 miliony wyświetleń. 26 maja 2017 roku miała miejsce premiera debiutanckiego albumu pt. „Na nowo”, na którym znalazły się takie utwory jak tytułowe „Na nowo”, „Szkło” oraz „Planety”. We wrześniu 2019 r. swoją premierę miał film „Legiony”, do którego wspólnie z producentem Tabb’em, Mateusz stworzył utwór promujący o tym samym tytule. W sierpniu 2020 r. Mateusz zaprezentował najnowszy singiel „S.O.S”, który jest zapowiedzią drugiego albumu artysty.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ

Koncert walentynkowy Mateusz Ziółko
Koncert walentynkowy: wystąpi Mateusz Ziółko

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *