Koncert piosenek Marka Grechuty w wykonaniu Zespołu Arete

26 kwietnia 2024 roku, o godzinie 19:00 w Sali Kameralnej Ośrodka Kultury w Swarzędzu, odbędzie się koncert piosenek Marka Grechuty w wykonaniu Zespołu Arete.

Zostały jeszcze ostatnie bilety. Są one w cenie 25 zł, a można nabyć na stronie kupbilecik.pl.

Arete to zespół, który od maja 2023 roku z powodzeniem prezentuje swoją autorską aranżację piosenek Marka Grechuty. Ich koncert to niepowtarzalna okazja, by poczuć magię i emocje płynące z tekstów jednego z najwybitniejszych polskich artystów XX wieku. Oprócz największych hitów jak „Będziesz moją Panią” czy „Dni, których nie znamy”, artyści przedstawią również mniej znane utwory. Pokażą dzięki temu różnorodność twórczości Marka Grechuty. Podczas wieczoru nie zabraknie również autorskich kompozycji inspirowanych twórczością Grechuty oraz ciekawych opowieści z życia artysty.

Zespół Arete to grupa poznańskich artystów, którzy tworzą autorską piosenkę literacką, przeplatając ją elementami bluesa, jazzu, flamenco oraz poetyckiego rocka. Od momentu powstania zespół nagrał 8 płyt studyjnych, w tym 5 autorskich, prezentując przy tym szeroki repertuar muzyczny. Arete zyskali uznanie publiczności dzięki tekstom o uniwersalnym przesłaniu, które są okraszone bogatą aranżacją muzyczną o różnorodnej stylistyce. Artyści zagrali już setki koncertów, występując na znanych polskich scenach koncertowych, takich jak Filharmonia Poznańska czy Piwnica pod Baranami.

Więcej aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie TUTAJ.

Koncert piosenek Marka Grechuty
Koncert piosenek Marka Grechuty w wykonaniu Zespołu Arete

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *