Koleje Wielkopolskie badają jakość świadczonych usług – ankieta w sieci

W okresie od 13 do 26 listopada Koleje Wielkopolskie badają wśród pasażerów jakość świadczonych usług. Kwestionariusz z pytaniami dostępny jest online, co oznacza, że można go wypełnić w dowolnym czasie i z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu. Badania są całkowicie anonimowe, a samo wypełnienie ankiety zajmuje kilka minut.

Opinie Pasażerów są kluczowe dla budowania oferty Kolei Wielkopolskich, dlatego cyklicznie przeprowadzają badania satysfakcji klientów. Obecnie przygotowana została krótka ankieta na temat jakości świadczonych przez Koleje Wielkopolskie usług, skierowaną do obecnych podróżnych.

Koleje Wielkopolskie zauważają: – Badania prowadzone wśród pasażerów będą miały na celu zebranie informacji dotyczących m.in. preferowanych form zakupu biletu, oceny rozkładu jazdy pociągów, czy względów decydujących o wyborze pociągów KW. Zachęcamy wszystkich naszych pasażerów do udziału w badaniu, ponieważ uzyskane opinie i wnioski pomogą nam w procesie doskonalenia oferowanych usług.

Zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu. Jest ono dostępne pod poniższym linkiem.

Link do ankiety

Przy okazji warto pamiętać, że od 12 listopada została wprowadzona korekta rozkładu jazdy Kolei Wielkopolskich. Więcej informacji na ten temat, wraz z aktualnymi rozkładami jazdy, można znaleźć w na naszym portalu.

Koleje Wielkopolskie badają jakość
Koleje Wielkopolskie badają jakość świadczonych usług – ankieta w sieci

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *