Kabaret Skeczów Męczących rozbawił Swarzędz do łez (zobacz zdjęcia)

W niedzielę 1 marca w Swarzędz odwiedził Kabaret Skeczów Męczących – zobacz zdjęcia!

Kabaret tworzą: Jarosław Sadza, Marcin Szczurkiewicz, Karol Golonka, Michał Tercz. Program ukazywał w szczególności to, z czego najczęściej śmieją się Polacy. Publiczność miała okazje zobaczyć codzienne, domowe sytuacje w parodiowym stylu, dzięki czemu gromkim oklaskom i śmiechom nie było końca. Artyści wielokrotnie nawiązywali kontakt z widzami, zatem można rzecz, że sztukę improwizacji opanowali do perfekcji.

Byliśmy świadkami przedstawienia historii, które pozornie wydawały się absurdalne i niemożliwe, a tak naprawdę opowiadały o codzienności niemalże każdego człowieka, zawierały również wiele odniesień do bieżących wydarzeń z kraju i ze świata.

Liczne zmiany kreacji artystów oraz scenografii jeszcze bardziej pozwalały na to, by wczuć się w klimat przedstawianej scenki. Ogromne poruszenie i radość wywołał Cowboy z Paczkowa, ale nie da się ukryć, że w każdym z prezentowanych momentów było coś, gdzie publiczność wręcz wybuchała śmiechem i ocierała policzki z łez.

Dziękujemy Kabaretowi Skeczów Męczących za kapitalny występ, a wszystkim zgromadzonym widzom za obecność i znakomitą, wspólną zabawę.

A może jeszcze jakiś kabaret? Może na jakąś inną atrakcję czeka Swarzędz? Zachęcamy do śledzenia strony www.ok-swarzedz.pl oraz profilu na Facebooku, ponieważ już niebawem kolejne spektakularne wydarzenia.

Zdjęcia autorstwa Aldony Młynarczak

kabaret swarzędz zdjęcia

kabaret swarzędz zdjęcia

kabaret swarzędz zdjęcia

kabaret swarzędz zdjęcia

kabaret swarzędz zdjęcia

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *