Kabaret Paranienormalni wystąpi w Zalasewie – „Z humorem trzeba żyć”

Kabaret PARANIENORMALNI 27 września 2020 wystąpi w Zalasewie w ramach swojego programu “Z humorem trzeba żyć” – bilety można kupować na godzinę 17:00 i na 19:30.

Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodni PARANIENORMALNI rozwiewają wszelkie wątpliwości – humorem! Czasami nie bywa różowo, a życie to nie bajka, ale zawsze pomoże nam poczucie humoru. Jest cudownym lekarstwem na codzienność, rutynę i inne nieszczęścia.

PARANIENORMALNI w swoim najnowszym programie żartują ze spraw codziennych, relacji międzyludzkich , kwestii damsko-męskich i roli mediów w naszym życiu. A wszystko to z właściwą sobie lekkością. Z humorem trzeba żyć! – oto recepta na szczęśliwe, udane życie. Doktor Prozak wypisze ją każdemu. Nowe skecze, nowe sytuacje, nowi bohaterowie , ale także znane postaci wykreowane przez Paranienormalnych w nowej i odświeżonej odsłonie. Dwie godziny najlepszego lekarstwa – niezwykły kontakt z publicznością, lekkość i energia, której nie można się oprzeć. Tego możecie się spodziewać. Obiecujemy, że uśmiech nie będzie schodził Wam z twarzy, a uśmiech to krzywa, która prostuje wszystko.

Kabaret Paranienormalni wystąpi w Zalasewie 27 września 2020 w Swarzędzkiej Sali Koncertowej, ul. Jana Heweliusza 26.

godz. 17:00: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/54178/Zalasewo/Kabaret+Paranienormalni/

godz. 19:30: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/54184/Zalasewo/Kabaret+Paranienormalni/

Bilety w sprzedaży tylko na www.kupbilecik.pl

Aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

kabaret paranienormalni wystąpi w Zalasewie

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *