Jak głosował Swarzędz? KO – 52,12%, PiS – 26,64%, Wiosna – 10,11%

Wyniki głosowaniagm. Swarzędz

Wyniki komitetów

KomitetLiczba głosówProcent głosów
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI10 311
52,12%
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ5 270
26,64%
KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA2 000
10,11%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY986
4,98%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15889
4,49%
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS327
1,65%
Razem19 783
100%

 

Protokoły obwodowych komisji wyborczych

NumerSiedzibaGranice
1Szkoła Podstawowa nr 5, os. Mielżyńskiego 3a, 62-020 SwarzędzMiasto Swarzędz, ulice: Armii Poznań, Gen. Józefa Bema, Heleny Modrzejewskiej, Henryka Szumana, Jakuba Przybylskiego, Jaskółcza, Jędrzeja i Jana Śniadeckich, Józefa Pieprzyka, Józefa Rivoliego, Leśna, 3 Maja, Orla, Pawia, Piaskowa, Plac Handlowy, Plac Zielony, Porzeczkowa, Poziomkowa, Słowicza, Sosnowa, Stanisława Konarskiego, Stanisława Staszica, Teofila Kaczorowskiego, Topolowa, Tortunia, Żurawia.
2Szkoła Podstawowa nr 5, os. Mielżyńskiego 3a, 62-020 SwarzędzMiasto Swarzędz: Osiedle Edwarda Raczyńskiego.
3Szkoła Podstawowa nr 5, os. Mielżyńskiego 3a, 62-020 SwarzędzMiasto Swarzędz: Osiedla: Hipolita Cegielskiego, Tytusa Działyńskiego od nr 1A do 1K.
4Szkoła Podstawowa nr 5, os. Mielżyńskiego 3a, 62-020 SwarzędzMiasto Swarzędz, Osiedla: Macieja Mielżyńskiego, Tytusa Działyńskiego nr 1 i od nr 2 do końca.
5Ośrodek Kultury, ul. Poznańska 14, 62-020 SwarzędzMiasto Swarzędz, ulice: Antoniego Tabaki, Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Dworcowa, Działkowa, Harcerska, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Paderewskiego, Jana Kasprowicza, Jesionowa, Krańcowa, Kręta, Ks. Piotra Wawrzyniaka, Malinowa, Meblowa, Miodowa, Morelowa, Napoleońska, Piotra Skargi, Poznańska, Rzemieślnicza, Stanisława Kirkora, Stawna, Strzelecka (od nr 17 do końca), Wiśniowa.
6Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Polna 21, 62-020 SwarzędzMiasto Swarzędz, ulice: Arkadego Fiedlera, Boczna, Bursztynowa, Diamentowa, Elizy Orzeszkowej, Gen. Tadeusza Kutrzeby, Gwiaździsta, Jana Brzechwy, Jana Matejki, Jarosława Dąbrowskiego, Józefa Kraszewskiego, Józefa Poniatowskiego, Karola Marcinkowskiego, Kórnicka (od drogi krajowej 92 do torów kolejowych trasy E – 20), Księżycowa, Kwiatowa, Pauliny i Augusta Wilkońskich, Platynowa, Pogodna (od ulicy Średzkiej do ulicy Kórnickiej), Polna, Południowa, Promykowa, Rabowicka, Słoneczna, Srebrna, Szmaragdowa, Średzka, Tadeusz Kościuszki, Tadeusza Staniewskiego, Warsztatowa, Władysława Sikorskiego, Wschodnia, Złota.
7Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Polna 21, 62-020 SwarzędzMiasto Swarzędz, ulice: Aleksandra Fredry, Bednarska, Bolesława Prusa, Bronisława Geremka, Ciesielska, Garbarska, Garncarska, Graniczna, Ignacego Krasickiego, Jana Kochanowskiego, Józefa Chełmońskiego, Józefa Wybickiego, Kowalska, Kórnicka (od torów kolejowych trasy E – 20 do końca), Krawiecka, Kupiecka, Kuśnierska, Leona Wyczółkowskiego, Łąkowa, Marii Curie-Skłodowskiej, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Miła, Murarska, Nowowiejska, Okrężna, Płóciennicza, Pogodna (od ulicy Kórnickiej do końca), Rolna, Romualda Traugutta, Spokojna, Stefana Żeromskiego, Sukiennicza, Szewska, Ślusarska, Tysiąclecia, Warzywna, Władysława Reymonta, Wojciecha Kossaka, Zachodnia, Zielona.
8Cech Stolarzy, ul. Wrzesińska 41, 62-020 SwarzędzMiasto Swarzędz, ulice: Augusta Cieszkowskiego (z wyłączeniem budynków 37A do G), Cicha, Cmentarna, Cybińska, Grunwaldzka, Jasińska, Juliusza Słowackiego , Jurija Gagarina, Kobylnicka, Leonida Teligii, Osiedlowa, Prof. Jana Rutkowskiego, Przełajowa, Różana, Skryta, Sporna, Wąska, Wrzesińska, Zacisze, Zwycięstwa, Zygmunta Grudzińskiego (z wyłączeniem budynków 7A i 7B, 7C i 7D), Żwirki i Wigury, Żytnia.
9Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Zamkowa 20, 62-020 SwarzędzMiasto Swarzędz, ulice: Adama Mickiewicza, Bramkowa, Cechowa, Gołębia, Górków, Gruszczyńska, Jana Kilińskiego, Kącik, Kosynierów, Kórnicka (od Rynku do drogi krajowej 92), Krótka, Mała Rybacka, Mylna, Nowa, Nowy Świat, Ogrodowa, Piaski, Plac Niezłomnych, Plac Powstańców Wielkopolskich, Podgórna, Rynek, Strzelecka od nr 1 do 13, Św. Marcina, Warszawska, Wiankowa, Wielka Rybacka, Zamkowa od nr 1 do 26, Zapłocie.
10Szkoła Podstawowa Nr 3, os. Czwartaków 1, 62-020 SwarzędzMiasto Swarzędz, Osiedla: Dąbrowszczaków od nr 19 do końca, Władysława IV, Zygmunta III Wazy.
11Szkoła Podstawowa Nr 3, os. Czwartaków 1, 62-020 SwarzędzMiasto Swarzędz, Osiedle Dąbrowszczaków od nr 1 do 18, ulice: Zamkowa od nr 27 do końca, Zygmunta Grudzińskiego 7A i 7B, 7C i 7D.
12Szkoła Podstawowa Nr 4, os. Kościuszkowców 4, 62-020 SwarzędzMiasto Swarzędz, Osiedla: Czwartaków nr 5, 6, 7, 14, 15, 16, 17, 18, Kościuszkowców od nr 1 do 12.
13Szkoła Podstawowa Nr 4, os. Kościuszkowców 4, 62-020 SwarzędzMiasto Swarzędz, Osiedle Kościuszkowców od nr 14 do końca.
14Przedszkole nr 2, os. Czwartaków 8, 62-020 SwarzędzMiasto Swarzędz, ulice: Augusta Cieszkowskiego od nr 37A do 37G, Gryniów, osiedle Czwartaków 2, 3, 4, 10, 11, 12, 19, 20, 21, 22, 23.
15Świetlica Wiejska, Jasin ul. Wrzesińska 152, 62-020 SwarzędzWieś Jasin.
16Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Zamkowa 20, 62-020 SwarzędzWsie: Gortatowo, Łowęcin
17Świetlica Wiejska, Zalasewo ul. Kórnicka 220, 62-020 SwarzędzWieś Zalasewo. ulice: Angielska, Austriacka, Belgijska, Botaniczna, Cedrowa, Chorwacka, Cytrusowa, Czeska, Deszczowa, Duńska, Fińska, Francuska, Glebowa, Grecka, Hebanowa, Hiszpańska, Holenderska, Irlandzka, Kokosowa, Kórnicka, Litewska, Łotewska, Mahoniowa, Niemiecka, Norweska, Owocowa, Palisandrowa, Piesza, Piknikowa, Plac Europejski, Planetarna, Polska, Portugalska, Pszczelna, Radosna, Rosyjska, Roślinna, Równa, Rzepakowa, Serdeczna, Sielska, Skibowa, Słowacka, Spacerowa, Szwajcarska, Szwedzka, Srebrna, Szmaragdowa, Średzka, Tadeusza Staniewskiego, Ukraińska, Ukośna, Wesoła, Węgierska, Włoska, Wspólna, Wypoczynkowa.
18Szkoła Podstawowa nr 2 w Zalasewie, Zalasewo ul. Jana Heweliusza 26, 62-020 SwarzędzWsie: Garby, Kruszewnia, Rabowice.
19Szkoła Podstawowa, Wierzonka ul. Karłowicka 3, 62-006 KobylnicaWsie: Karłowice, Wierzonka, Wierzenica
20Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 16, 62-021 PaczkowoWsie: Paczkowo, Puszczykowo-Zaborze, Sarbinowo, Sokolniki Gwiazdowskie.
21Świetlica Wiejska, Gruszczyn ul. Swarzędzka 40, 62-006 KobylnicaWieś Gruszczyn.
22Szkoła Podstawowa, ul. Poznańska 50, 62-006 KobylnicaWsie: Kobylnica, Katarzynki, Uzarzewo
23Świetlica Wiejska, Bogucin ul. Wrzosowa 81, 62-006 KobylnicaWsie: Bogucin, Janikowo
24Szkoła Podstawowa Nr 2, Zalasewo ul. Jana Heweliusza 26, 62-020 SwarzędzWieś Zalasewo, ulice: Agrestowa, Astronomiczna, Armii Poznań, Borówkowa, Figowa, Galileusza, Jana Heweliusza, Jeżynowa, Jana Keplera, Józefa Rivoliego, Mokra, Orzechowa, Osiedle Leśne, Osiedle Sarmackie, Osiedle Ułańskie, Osiedle Wielkopolskie, Osiedle Wiktoriańskie, Osiedle Władysława Zamoyskiego, prof. Ryszarda Kosteckiego, prof. Józefa Kostrzewskiego, Pawia, Poziomkowa, Siewna, Transportowa, Truskawkowa, Zagajnikowa, Zaleśna, Osiedle Tarasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: