Odkryj w sobie naukowca z ETC

Dzień Dziecka w ETC Swarzędz zapowiada się rewelacyjnie. 1 czerwca w godz. 11:00-17:00 na najmłodszych czekać będzie moc cudownych atrakcji. Kreatywne zabawy i warsztaty, doświadczenia fizyczne i chemiczne, animacje, upominki, pyszne przekąski – to tylko część z nich. Będzie wesoło, twórczo i nikt nie będzie się nudził.

Dzień Dziecka w ETC Swarzędz upłynie pod znakiem świetnej zabawy. Każdy maluch, który odwiedzi tego dnia Centrum będzie mógł uczestniczyć w grze polegającej na wykonywaniu rozmaitych zadań. Zrealizowane etapy będą odhaczane w specjalnej, dedykowanej Karcie Uczestnika. Po ich ukończeniu wszyscy otrzymają paczki z upominkami. Zanim to jednak nastąpi, na graczy czekają zajęcia zręcznościowe np. przekładanie patyczka w wyznaczonych miejscach balona w taki sposób, by nie pękł i doświadczenia, dzięki którym każdy poczuje się jak mały naukowiec.

Ucząc bawić, bawiąc uczyć

Nie ma nic lepszego od nauki przez zabawę. Dlatego 1 czerwca ETC Swarzędz zamieni się w małe laboratorium, w którym będzie można zrobić prawdziwy wulkan i lawę, stworzyć kolorową wędrującą wodę oraz dowiedzieć się jak i dlaczego w taki sposób zachowują się wrzucane do niej różne przedmioty. Pojawi się również Lampa-Lava do obserwacji, jak zmienia się woda po dodaniu do niej oleju i kolorowych barwników. W specjalnie przygotowanym punkcie, o każdej pełnej godzinie odbywać się będą także inne ciekawe eksperymenty. Nie można tego przegapić – efekt wow gwarantowany! To jednak nie wszystko. W sobotę na dzieci czekać będzie masa łamigłówek i zagadek logicznych. Nie zabraknie też uwielbianej zabawy – warsztatów „Slime”, czyli tworzenia tzw. „glutków” poprzez łączenie substancji płynnych z np. brokatem, styropianowymi kuleczkami i barwnikami.

Dla każdego coś super

Czym byłby Dzień Dziecka bez odrobiny rozpusty? No właśnie! Dlatego dla wszystkich małych uczestników przygotowano pyszne przekąski – słodką watę cukrową, najlepsze lody i smakowity popcorn. Każdy chętny będzie mógł również pomalować sobie buzię oraz otrzyma kolorowe balony i pamiątkowy upominek.

Wszystkie atrakcje przygotowane dla najmłodszych są bezpłatne. Event z okazji Dnia Dziecka odbędzie się w sobotę 1 czerwca w godzinach 11:00 – 17:00.

Szczegółowe informacje na temat wydarzeń można znaleźć na stronie internetowej www.etcswarzedz.pl oraz fanpege’u: https://www.facebook.com/events/1025249657864257/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *