II Swarzędzka Senioriada – 18 czerwca, od godziny 10:00

18 czerwca 2024 r. odbędzie się II Swarzędzka Senioriada. W imprez może wziąć udział każdy senior z gminy Swarzędz. Będzie to okazja do wspólnej zabawy i świętowania aktywności.

II Swarzędzka Senioriada miała się pierwotnie odbyć 23 maja, ale z uwagi na warunki meteorologiczne impreza została odwołana. Liczymy, że tym razem aura nie przeszkodzi w sportowym spotkaniu swarzędzkich Seniorów.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10.00 przy boisku sportowym od ulicy św. Marcin. W planie przemarsz korowodu seniorów, wspólna rozgrzewka, konkurencje na murawie oraz na pływalni. Organizatorzy zachęcają do przyjścia z kolorowymi balonami, a także założenie ubrania w kolorach żółtym, zielonym i niebieskim.

W programie przewidziano konkurencje sportowe (nordic walking ok. 1,5 km i bieg na 100 m) oraz konkurencje rekreacyjne (zumba, gimnastyka na trawie, rzut do celu, bieg z przeszkodami, hokej na trawie). Nie zabraknie również występów artystycznych. Na scenie seniora będzie można zobaczyć taniec w kręgu, zespół wokalny „Olszyna” oraz zespół taneczy „Senioritki”.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 61 622 73 57 i 61 622 73 58 lub na stronie organizatora wydarzenia, który jest Centrum Usług Społecznych w Swarzędzu.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

II Swarzędzka Senioriada
II Swarzędzka Senioriada – 18 czerwca, od godziny 10:00

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *