Gotowi na piłkarskie emocje?

3 edycje Turnieju Reprezentacji Regionów, Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie czy VII edycja FootballPro Cup Masters VII? Jedno jest pewne – turniejowa wiosna zbliża się wielkimi krokami! Podczas rozgrywek naszych podopiecznych nie zabraknie sportowych wrażeń i prawdziwej rywalizacji o wymarzone trofea! 3…2…1…. Zaczynamy!

Turniej Regionów

To wydarzenie, które gromadzi wszystkie reprezentacje należące do Akademii Piłkarskiej Reissa, Akademii Piłkarskiej Falubaz oraz Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów. Młodzi, utalentowani piłkarze urodzeni w rocznikach 2009 i 2009, będą mieli okazję spróbować swoich sił w dwóch grupach – Lidze młodzieży przyjętej przez Dział Sportu Akademii. Rozgrywki odbędą się zgodnie z następującymi terminami:

  • 03.2017r., godz. 9:00 – 13:00 Baranowo
  • 04.2017r., godz. 9:00 – 13:00 Baranowo
  • 05.2017r., godz. 9:00 – 13:00 Baranowo

Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie

Turniej pomiędzy lokalizacjami należącymi do Akademii Piłkarskiej Reissa, Akademii Piłkarskiej Falubaz oraz Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów. Niezmiennym celem WLLP jest propagowanie kultury fizycznej, zdrowego stylu życia i zachęcenie jak największej liczby młodych piłkarzy do rozgrywania niezapomnianych meczów w gronie swoich rówieśników.

Więcej informacji na stronie www.wllp.pl – od startu ligi na bieżąco będzie można śledzić aktualną tabelę, wyniki, a także dowiedzieć się o terminie i miejscu kolejnych rozgrywek dla poszczególnych grup.

Wszyscy zwycięzcy kategorii Orlik i Młodzik wezmą udział w finałowych rozgrywkach Ligi, gdzie stoczy się niezapomniana walka o mistrzostwo. Turnieje finałowe odbędą się:

  • 06.2017r. dla grup B2 (Orlik)
  • 06.2017r. dla grup C (Młodzik)

FootballPro Cup Masters VII

To jedne z najbardziej wyczekiwanych rozgrywek tej wiosny! W sobotę, 3 czerwca 2017 roku, na terenie nowoczesnego kompleksu w Baranowie, odbędzie się VII edycja międzynarodowego turnieju organizowanego z ramienia Akademii Piłkarskiej Reissa – FootballPro Cup Masters VII. Wydarzenie co pół roku gości takie zespoły jak Lechia Gdańsk, Zagłębie Lubin czy Wrocław Śląsk. Nie zabraknie również zespołów grających na co dzień pod egidą Victorii Berlin – obecnego obrońcę zwycięskiego pucharu FootballPro Cup Masters. Szczegóły już wkrótce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *