Finał Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich już w ten weekend

Finał Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich już w ten weekend! Po przeszło 2 miesiącach zmagań na boiskach nadszedł moment wyczekiwany niemal przez wszystkie drużyny! Już w najbliższą sobotę – 18 czerwca, w Baranowie przy ul. Wypoczynkowej 93, o zwycięski puchar zawalczą przedstawiciele grup B2 – z roczników 2005-2006, natomiast w niedzielę – 19 czerwca – zmierzą się ze sobą grupy C – rocznik 2003–2004.
W turnieju udział weźmie łącznie 26 drużyn. Do finału zostały zakwalifikowane zwycięskie zespoły wszystkich grup. Na murawie będziemy mogli obejrzeć występ zawodników z takich lokalizacji jak: Drezdenko, Swarzędz, Rogoźno, Środa Wlkp., Poznań-Ogrody-Jeżyce, Arena, Krotoszyn, Kościan, Luboń, Poznań-Grunwald, Baranowo, Kargowa, Puszczykowo, Gostyń, Trzcianka, Gniezno, Strzeszyn-Podolany, Jarocin, Kalisz, Zbąszyń, Piątkowo, Koło, Ostroróg czy Pobiedziska. Swoimi umiejętnościami będą mogli również pochwalić się podopieczni Akademii Piłkarskiej Falubaz.
O wyjątkowości i prestiżu Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich stanowi nie tylko udział w jedynych takich rozgrywkach na terenie całego kraju, ale i możliwość sprawdzenia własnych umiejętności.
– Po godzinach spędzonych na boisku, doszliśmy do finałowych rozgrywek Turnieju! Priorytetem Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich jest nie tylko wykształcenie wśród naszych podopiecznych „syndromu drużyny”, ale przede wszystkim możliwość obserwacji i przekazania zawodników szczególnie uzdolnionych do struktur Reprezentacji Akademii. Zgodnie z założeniem „z lokalizacji do Reprezentacji”, chcemy, aby każdy zawodnik grający na co dzień pod egidą naszego Klubu przeżył niezapomnianą zabawę w gronie rówieśników, tym samym rozwijając swój talent. – mówi Bartosz Kujawa, trener Akademii Piłkarskiej Reissa.
Liga dając niepowtarzalną szanse na rozwój piłkarskich umiejętności, uczy młodych miłośników futbolu kreatywności, współpracy i walki w duchu fair play. Już w najbliższy weekend zawodnicy grający na co dzień pod egidą Akademii Piłkarskiej Reissa oraz Akademii Piłkarskiej Falubaz, biorąc udział w jednych z najbardziej prestiżowych rozgrywkach w Polsce, powalczą o najwyższe trofea. Wszyscy uczestnicy finałowych rozgrywek będą mieli również okazję do zakupienia gadżetów oraz strojów z centrum piłkarskiego FootballPro.

Jeśli jesteś spragniony piłkarskich emocji koniecznie odwiedź nas na Finałach Wielkopolsko-Lubuskich Lig PIłkasrkich! Sobotnie rozgrywki zaczynamy o 9:30, a niedzielne o 11:30 na ul. Wypoczynkowej 93 w Baranowie.