Festyn Rodzinny Dzień Latawca w Janikowie – w sobotę 13 sierpnia

W sobotę, 13 sierpnia 2022 w Janikowie, od godziny 12:00 wystartuje Festyn Rodzinny „Dzień Latawca”, organizowany przez sołtysów Janikowa Górnego i Dolnego wraz z Radą Sołecką.

Impreza jest skierowana dla każdego, ale to dzieci w szczególności znajdą coś ciekawego dla siebie. Festyn Rodzinny „Dzień Latawca” rozpocznie się o godzinie 12:00. O oprawę muzyczną zadba DJ Maciej Pawlak. Dzieci będą mogły się bawić choćby na dmuchanym placu zabaw, będą też tory przeszkód, czy ogromne bańki mydlane.

Na godzinę 13:30 zaplanowano wspólny posiłek – serwowane będą potrawy z grilla. Będzie też element edukacyjny, gdyż chwilę później, strażacy z OSP Kobylnica zaprezentują postępowanie w przypadku konieczności udzielenia pierwszej pomocy.

Godzina 15:00 to moment, gdy wszyscy będą mogli poczuć się rzemieślnikami, to czas na majsterkowanie. Powstawać będą skrzynki z drewna oraz latawce.

Później będzie się można bawić przy muzyce, a od 17:00 będzie można spróbować szczęścia w poszukiwaniu skarbów przy wykorzystaniu wykrywacza metalu. Zakończenie festynu planowane jest około godziny 18:00.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Festyn Rodzinny Dzień Latawca

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *