Paczkowo bawiło się podczas dyskoteki plenerowej

29 lipca, całe Paczkowo rozbrzmiewało muzyką i wspólnie bawiło się podczas dyskoteki plenerowej, do późnych godzin wieczornych.

W ubiegły piątek 29 lipca odbyła się Dyskoteka Plenerowa. Imprezę poprowadził DJ Marco, a do tańca zachęcała Rada Sołecka wraz z Panią Sołtys. Nie zabrakło przebojów dla najmłodszych, którzy mieli swój czas od początku dyskoteki, po czym płynnie DJ przeskoczył na przeboje lat 80-90-00 i wtedy rodzice czy starsi mieszkańcy Paczkowa mogli porwać się do tańca. Końcówka należała dla naszej młodzieży, która przybyła licznie, choć bawiła się na swój sposób, nie zawsze okazując to tańcem. Muzyka klubowa rozbrzmiewała do późnych godzin wieczornych, najprawdopodobniej słyszalna była także po południowej stronie Paczkowa.

Dziękujemy serdecznie mieszkańcom za okazane zrozumienie głośnej muzyki, DJ za swoje wsparcie i mocne brzmienia, a także mieszkańcom za przybycie i liczny udział przy stoisku do głosowania w Budżecie Obywatelskim. Już wiemy, że dyskoteka plenerowa musi odbywać się u nas cyklicznie, być może z większą ilością atrakcji choć ta piątkowa odbyła się bez udziału środków Funduszu Sołeckiego.

Jacek Bura

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Paczkowo bawiło się podczas dyskoteki plenerowej
Paczkowo bawiło się podczas dyskoteki plenerowej. Fot. Jacek Bura.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *