ETC Swarzędz też gra z WOŚP! 28 stycznia, m.in. warsztaty dla dzieci

W najbliższą niedzielę, 28 stycznia, ETC Swarzędz też gra z WOŚP: stanie się sercem wsparcia dla 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W galerii odbywać się będą bezpłatne kreatywne warsztaty dla dzieci, a każdy będzie mógł wesprzeć coroczną akcję, wrzucając datek do najbardziej znanej puszki świata. Wolontariusze WOŚP spoza ETC będą również mile widziani.

W niedzielę podczas 32. Finału WOŚP, w godzinach 12:00 – 16:00, przy głównym wejściu do galerii otwarte będzie bezpłatne stoisko, przy którym najmłodsi pod okiem doświadczonej animatorki własnoręcznie wykonają wyjątkowe maski karnawałowe. Niezbędne materiały, takie jak kartony, farby, pisaki, będą udostępnione, aby każde dziecko mogło dołączyć do zabawy i dać upust swojej kreatywności.

Dodatkowo, tego dnia wolontariusze WOŚP będą krążyć po centrum handlowym, zachęcając do hojności. ETC otwiera swoje drzwi dla wszystkich chętnych wolontariuszy, którzy również mogą wybrać to miejsce do zbierania datków. Celem 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są płuca po pandemii. Pieniądze z tegorocznej zbiórki przeznaczone zostaną na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Centrum ETC serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców i gości galerii do włączenia się w tę wyjątkową inicjatywę. Niech po raz kolejny będzie to dzień radości, uśmiechu i poczucia wspólnoty. Razem możemy dużo – „Tu wszystko gra OK!”

Więcej aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie TUTAJ.

ETC Swarzędz też gra z WOŚP
ETC Swarzędz też gra z WOŚP! 28 stycznia, m.in. warsztaty dla dzieci

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *