ETC Swarzędz otwarte w standardowych godzinach

ETC Swarzędz jest ponownie otwarte w standardowych godzinach: od poniedziałku ponownie działają sklepy z wyłączeniem klubu fitness, biura podróży oraz sali zabaw dla dzieci. Klienci muszą pamiętać o kilku ważnych i obowiązujących zasadach związanych z bezpieczeństwem oraz higieną.

W związku ze stanem epidemicznym obowiązującym w naszym kraju i rozporządzeniem Ministra Zdrowia, w życie wprowadzonych zostało wiele restrykcji. W trosce o bezpieczeństwo  Klientów i Pracowników ETC Swarzędz, obowiązują one w całej galerii oraz na parkingu. Od 4 maja pasaż zostaje otwarty a centrum handlowe czynne w standardowych godzinach 10:00 – 21:00 (Supermarket Intermarché czynny w godz. 8:00 – 21:00). W trosce o bezpieczeństwo klientów, obowiązuje zakaz korzystania z zabawek, urządzeń automatycznych dla dzieci i placu zabaw. Nieczynne pozostają biuro podróży oraz klub fitness wraz z salą zabaw dla najmłodszych. W strefie gastronomicznej można zamówić dania na wynos lub z dowozem do domu. Na terenie ETC Swarzędz nie można spożywać posiłków ani zakupionych produktów. Nową zasadą, skierowaną do zmotoryzowanych Klientów, jest parkowanie samochodu na co drugim miejscu. Obowiązkowo należy utrzymywać odległość 2 metrów od drugiej osoby – również w kolejce do kasy.

ETC Swarzędz przypomina, że we wszystkich lokalach obowiązuje zasada obecności 1 osoby na 15m². Klienci zobowiązani są również do zasłaniania nosa i ust oraz używania rękawiczek jednorazowych, podczas robienia zakupów. W maseczki ochronne można zaopatrzyć się w Aptece VITA-PHARM – lokal zlokalizowany jest niedaleko Maxi Zoo.

Rekomendowane są również płatności bezgotówkowe (kartą płatniczą, telefonem, smartwatchem, BLIKiem).  Klienci powinni pamiętać o regularnym myciu rąk oraz korzystaniu z płynu odkażającego, dostępnego w sklepach i toaletach.

ETC Swarzędz podkreśla, że stosuje zalecenia nałożone przez Główny Inspektorat Sanitarny w celu ochrony Klientów i Pracowników przed koronawirusem. Jednocześnie zachęca do korzystania z darmowej aplikacji ProteGo Safe, pomocnej w kontrolowaniu i zapobieganiu rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2. Aplikacja dostępna jest do pobrania w sklepie Google Play oraz w App Store.

Wszystkie aktualne informacje m.in. dotyczące funkcjonowania sklepów, dostępne są na stronie internetowej www.etcswarzedz.pl oraz w mediach społecznościowych – na fanpage’u ETC Swarzędz na Facebooku oraz profilu na Instagramie.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *