Balonowy Dzień Dziecka w ETC Swarzędz. Atrakcje dla małych i dużych.

Balonowy Dzień Dziecka: barwna i wesoła – taka będzie najbliższa sobota w ETC Swarzędz. Centrum handlowe z okazji Dnia Dziecka przygotowało dla małych i dużych nie lada atrakcje. Balonowa wystawa i kolorowe upominki to tylko część z nich.

ETC Swarzędz zaprasza w najbliższą sobotę na wydarzenie, jakiego już dawno nie było. Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka w pasażu handlowym pojawi się jedyna w swoim rodzaju, zachwycająca balonowa wystawa. Zielona polana, wielobarwne motyle i kwiaty przeniosą wszystkich do zaczarowanej krainy. Spektakularna sceneria będzie doskonałym tłem do pamiątkowych zdjęć i miejscem, w którym dzieje się magia. Na odwiedzających będzie tam czekał wyjątkowy artysta, który dla każdego stworzy balonowy upominek – jedyny, w swoim rodzaju!

Balonowa wystawa dedykowana jest oczywiście najmłodszym. ETC Swarzędz nie zapomina jednak o dorosłych, którzy również tego dnia, mogą zostać obdarowani upominkiem. Każdy, kto w sobotę zrobi zakupy w centrum handlowym i okaże paragon na kwotę min. 100 złotych, otrzyma wyjątkowe, barwne gadżety, z okazji Dnia Dziecka. Warto na zakupy wybrać się już od rana, ponieważ akcja wymiany paragonów na upominki, potrwa do wyczerpania zapasów. To jednak nie wszystko. W godzinach 10:00-16:00 warto zaparkować samochód w specjalnie przygotowanej strefie Before Service, zlokalizowanej nieopodal sklepu Leroy Merlin. Na zmotoryzowanych będzie tam czekał pracownik Serwisu Hyundai Szpot, który bezpłatnie sprawdzi samochody wszystkich marek. Technik zajmie się profesjonalną oceną stanu samochodu i kontrolą m.in. poziomu płynu chłodzenia, płynu hamulcowego czy oleju silnikowego, a całą akcję zakończy uzupełnieniem płynu do spryskiwaczy i usługą darmowego ozonowania auta. Za udział w akcji każdy kierowca otrzyma zapach do samochodu oraz ekologiczną torbę na zakupy, a towarzyszące mu dzieci -upominki.

Wydarzenia w pasażu handlowym odbywać się będą w godzinach 11:00-18:00. Natomiast akcja Before Service Hyundai Szpot od 10:00 do 16:00.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ

Balonowy Dzień Dziecka w ETC Swarzędz
Balonowy Dzień Dziecka w ETC Swarzędz. Atrakcje dla małych i dużych.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *