Dzień dziecka z ETC Swarzędz i Leroy Merlin

W sobotę 3 czerwca na wszystkie dzieci ze Swarzędza i okolic czekają konkursy, zadania zręcznościowe, warsztaty plastyczne i przede wszystkim dużo radości. Atrakcje znajdować się będą pomiędzy miasteczkiem handlowym ETC Swarzędz a hipermarketem Leroy Merlin. 

Dzień dziecka to dla wszystkich najmłodszych jeden z najważniejszych dni w roku. Spędzanie czasu z rodzicami podczas wspólnej zabawy jest najlepszym prezentem, jaki mogą sobie wymarzyć. By spędzić ten wyjątkowy dzień z uśmiechem na twarzy, ETC Swarzędz i Leroy Merlin przygotowało moc atrakcji zarówno dla najmłodszych jak i starszych.

Od 11:00 do 19:00 wszystkie dzieci będą mogły zrealizować tzw. ”ścieżkę wyzwań” pełną kreatywnych zadań i atrakcji. Tor przeszkód przygotowany przez klub hokejowy Swarek Swarzędz, warsztaty plastyczne, organizowane pod czujnym okiem animatorek z klubu KulKids oraz akcja „Dzieciaki Sadzeniaki”, przygotowana przez Leroy Merlin, to tylko część zadań zaplanowanych dla najmłodszych. Nie zabraknie również aktywnych ćwiczeń na trampolinach, jakie przeprowadzą instruktorzy z Fitness 2B Active oraz tworzenia wspólnego grafitti na nowo otwartym parkingu – przy pomocy kolorowej kredy. Dzieci będą uczestniczyć również
w pokazach modelowania balonów oraz animacjach, podczas których samodzielnie wykonają proste figury. Wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Im więcej zabawy, tym więcej nagród!”, ponieważ wszyscy uczestnicy otrzymają specjalnie przygotowane karty, na których za każde wykonane zadanie zostanie wlepiona naklejka. Po udanym przejściu całej „ścieżki wyzwań”, dzieci wraz z rodzicami udadzą się do punktu odbioru nagród.  Ponadto, odbędą się pokazy baniek mydlanych, malowanie buziek i zaplatanie kolorowych warkoczyków
a na parkingu stanie wielka dmuchana zjeżdżalnia.

W sobotę 3 czerwca miasteczko handlowe ETC Swarzędz będzie otwarte w godzinach 10:00 – 20:00, supermarket Intermarche od 8:00 do 21:00 natomiast Leroy Merlin od 7:00 do 21:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *