„Beznudna wyspa” na scenie w Zalasewie – Konkurs – do wygrania bilety dla naszych czytelników

Dziękujemy za udział w konkursie. Bilety wygrał Pan Marcin M. Wszystkich zapraszamy na spektakl. Bilety można kupić w Ośrodku Kultury,.

Dla Czytelników naszego portalu Ośrodek Kultury ufundował 2 bilety na spektakl „Beznudna wyspa”. Aby bilety wygrać należny najprędzej prawidłowo odpowiedzieć na pytanie:

W jakim spektaklu – niedawno – w swarzędzkiej sali koncertowej wystąpił Wiesław Paprzycki?

Odpowiedzi prosimy przesyłać mailem na adres: redakcja@swarzedz24.pl


9 grudnia o godz. 18:00 w Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie zostanie wystawiony spektakl komediowy „Beznudna wyspa” Teatru Muzycznego w Poznaniu.
„Beznudna Wyspa” nawiązuje do gatunku one man show, czyli jednoosobowego pokazu aktorskiego, wyróżniającego się oryginalnym scenariuszem, specjalnie napisanym dla wybranego aktora. Spektakl jest zabawną opowieścią o księgowym, którego okoliczności konkursu telewizyjnego inspirują do odkrywania swojej wielowymiarowej osobowości. Regułą pobytu w programie „Beznudna Wyspa” jest zakaz nudzenia się. Bohater pokonuje coraz trudniejsze zadania. Jest bliski zwycięstwa, gdy na wyspie pojawia się Wielka Nudziara – piękna dziewczyna zarażająca śmiertelną nudą.
W głównej roli zobaczymy Wiesława Paprzyckiego. Towarzyszyć mu będzie Anna Maria Sobczak wcielająca się w postać Wielkiej Nudziary. Autorem scenariusza i reżyserem spektaklu jest Marek Chojnacki. Scenografię przygotował Mariusz Napierała.
Bilety w cenie 30zł są dostępne w Ośrodku Kultury w Swarzędzu, ul. Poznańska 14 (wjazd od ul. Jesionowej) oraz na portalu www.kupbilecik.pl.
[fot. M. Kordula]

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *