Akademia Piłkarska Reissa zaprasza

Nadchodzą wakacje, a wraz z nim błogie lenistwo. W tym okresie najczęściej porzucamy ambicje i własne założenia, a tygodniowe plany, z każdym dniem przybierają status „do wykonania”. Jak zaradzić na nudę podczas upalnych dni? Wychodząc naprzeciw naszym zawodnikom, Akademia Piłkarska Reissa zaprasza do udziału w treningach nawet podczas wakacji.

Nie ma lepszego sposobu na spożytkowanie energii dziecka niż aktywność fizyczna. Zapewniając mu treningi przez cały rok, warto zadbać o uprawianie sportu również w słonecznej, wakacyjnej aurze. Młody sportowiec nie tylko powinien mieć świadomość, że nieustanny rozwój lepiej wpływa na jego formę, ale i wspomaga doskonalenie własnych umiejętności. W tym aspekcie, niezwykle ważną rolę odgrywają rodzice. Zaszczepiając w swoim dziecku chęć ciągłego rozwoju, stają się niemal trenerami, którzy motywując do działania, podnoszą poziom umiejętności swoich pociech. Jak przyznaje kadra trenerska – lato to idealny czas na jeszcze bardziej intensywny rozwój własnych umiejętności.

– Ciągłość szkolenia przez cały rok, to jedna z najważniejszych cech, jaka wyróżnia nasz Klub na polskiej scenie piłkarskiej. Co ważne, plusem jest nie tylko gra w dobrych warunkach atmosferycznych, ale przede wszystkim możliwość nadrobienia zaległości, bądź uczynienia jeszcze większego postępu. Wzorując się na piłkarskich klubach o randze światowej, pragniemy uświadomić naszych zawodników, że wakacje to jeden z głównych etapów przygotowawczych do rundy jesiennej. – mówi Mateusz Bernaś – trener w Akademii Piłkarskiej Reissa.

Wakacje to przede wszystkim czas, gdy można w pełni skoncentrować się na własnej pasji. Nasi podopieczni, wolni od szkolnych obowiązków, mogą dołożyć wszelkich starań, aby zdobyć nowe piłkarskie umiejętności. Podczas wakacji, wyróżnikiem Akademii Piłkarskiej Reissa jest szczególne podejście do dzieci, jako jednostek, które kształtują i udoskonalają umiejętności piłkarskie. Co więcej, nadrzędną wartością Klubu jest zrównoważony rozwój każdego ze szkolonych zawodników oraz poczucie spełnienia z uprawiania sportu. Prawdziwą radość z futbolu najlepiej można odczuć wspólnie, dlatego też duży nacisk kładziemy na integrację i zespołowość. Naszym zdaniem na tym etapie piłkarskiego rozwoju jest nauka przez zabawę.

– Wierzymy, że warto pracować z każdym dzieckiem. Dostrzegając potencjał w każdym z nich, chcemy uświadomić im o własnych mocnych stronach i wyjątkowych zdolnościach. Wakacje to idealny czas, aby skupić się indywidualnie na każdym z osobna. To właśnie wtedy dokładamy wszelkich starań, aby jeszcze dynamiczniej rozwijać swoje talenty. – wyjaśnia patron Klubu – Piotr Reiss.

Wszystkie dzieci marzące o piłkarskiej przygodzie zapraszamy na treningi pod egidą Akademii Piłkarskiej Reissa. Więcej informacji na www.akademiareissa.pl lub pod nr tel. 502 741 749.