5.bieg 10 km Szpot Swarzędz – nagrody wręczone

Niemal w cztery tygodnie po zakończeniu 5.biegu 10 km Szpot Swarzędz, w piątek 3 czerwca 2016 rok dwie główne nagrody wylosowane przez jego uczestników wyjechały ze Swarzędza. Najpierw w salonie marki Romet firmy Ewa Szpot  p. Paweł Melonek z Grodziska Wlkp. odebrał skuter marki Romet, a punktualnie o godzinie     13-tej z salonu marki Opel firmy Szpot wyjechał biały Opel Karl wylosowany przez Adrianę Nowicką z Dobrzycy.

Jak nam powiedzieli laureaci w trakcie krótkiej rozmowy, były to ich pierwsze nagrody rzeczowe wylosowane  w swarzędzkiej 10-tce. Pani Adriana  debiutowała w Swarzędzu, a pan Paweł biegł tutaj po raz trzeci. Fakt wylosowania nagród był dla obydwojga kompletnym, acz bardzo miłym zaskoczeniem. Nie są debiutantami na biegowych trasach i reprezentują barwy BS „Truchtacz” Dobrzyca –p .Adriana oraz Grodziskiego Klubu Biegacza – p. Paweł. Przy okazji usłyszeliśmy od p. Adriany sporo  słów podziękowań za wsparcie  klubu  dla pani Prezes Banku Spółdzielczego w Dobrzycy – Grażyny Palczewskiej oraz równie miłe podziękowania pani Dorocie Przybysz, pod okiem której trenuje w Grodzisku Wlkp. pan Paweł.

Oboje zadeklarowali start w 6.biegu 10 km Szpot Swarzędz, który odbędzie się             14 maja 2017 roku. A nagrody ? Samochód Opel Karl będzie służył pani Adrianie miedzy innymi do dojazdów na inne imprezy biegowe oraz na zajęcia do Poznania. Natomiast pan Paweł postanowił sprezentować swoją nagrodę chrześniaczce, która niebawem będzie miała 18-te urodziny. Rekordy życiowe na 10 kilometrów mają odpowiednio – p. Adriana 56:23 i p. Paweł 37:20. Najważniejsze – jak mówią – jest bieganie dla przyjemności, dla zdrowia, a jeśli jeszcze trafiają się tak wartościowe nagrody, to nic tylko startować

DSCN1132

DSCN1144