Złap pierwsze promienie słońca trenując z Akademią Piłkarską Reissa!

Z ciekawą sportową propozycją dla młodych pasjonatów futbolu wychodzi Akademia Piłkarska Reissa, która szczególnie teraz, podczas ciepłych, wiosennych dni, zachęca wszystkich miłośników sportu do trenowania piłki nożnej.

Dołącz i Ty!

Nie ma lepszego pomysłu na wypełnienie słonecznych popołudni dziecka niż zapewnienie mu aktywnego zajęcia, które bawi i uczy. Do takich należą treningi piłkarskie, które Akademia Piłkarska Reissa prowadzi dla ponad 5600 zawodników w bisko 90 lokalizacjach w całej Polsce. Szkółka nie prowadzi selekcji.

Na początku chcemy przede wszystkim przekazywać dzieciom radość
z aktywnego spędzania czasu z rówieśnikami. Ponadto nasi zawodnicy mają wiele okazji do podnoszenia swoich umiejętności, gdyż poza treningami na lokalizacji, biorą także udział w Wielkopolsko-Lubuskich Ligach Piłkarskich, obozach sportowych oraz turniejach piłkarskich. Wyróżniający się piłkarze mają natomiast szanse dołączyć do Reprezentacji Akademii –
mówi Piotr Matecki, Prezes Zarządu Akademii Piłkarskiej Reissa.

Wesołym krokiem na trening

Szczególnie ważnym czynnikiem sprzyjającym rozpoczęciu przygody z piłką jest dobra pogoda do uprawiania aktywności fizycznej na zewnątrz. Trening w sprzyjających warunkach atmosferycznych to nie tylko idealna okazja do nawiązania nowych znajomości i prawidłowego spożytkowania nadmiernych pokładów energii, ale i do nauki fundamentalnych zasad gry „fair play”. Jak radzą specjaliści medycyny sportowej, nastawienie dziecka w dużej mierze zależy od przyjętego trybu dnia.

Sport w życiu dziecka ma niemal fundamentalne znaczenie, które przekłada się na inne dziedziny życia. Godzina spędzona na świeżym powietrzu nie tylko sprawia, że organizm jest pobudzony, ale i dostarcza dużej ilości endorfin, które przekładają się na zadowolenie dziecka. To właśnie dlatego często możemy zaobserwować ekscytację i prawdziwą radość zawodników udających się na długo wyczekiwany trening.

W myśl zasady „Sport to zdrowie”, skorzystaj z pięknej pogody, weź ulubione buty i już dziś wybierz się na orlik! Jeśli nie wiesz, gdzie trenujemy, zajrzyj na www.akademiareissa.pl i wybierz dogodną dla siebie lokalizację. Więcej informacji pod numerem tel.: 502741749.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *