Zapraszamy na Dni Swarzędza 23- 25 czerwca

Drodzy Państwo! Zapraszam serdecznie na nasze wielkie czerwcowe spotkanie z muzyką – Dni Swarzędza 2017 – 23-25 czerwca! Zielona polana przy ul. Strzeleckiej przez trzy popołudnia i wieczory rozbrzmiewać będzie koncertami, na które wszyscy czekamy. Więcej informacji na stronie dni.swarzedz.pl.

Bo tak naprawdę – zaproszeni w tym roku artyści to ciekawy kolaż różnych muzycznych stylów, gatunków czy wreszcie pokoleniowych, sentymentalnych odwołań. Różnorodność oraz wysoki poziom artystyczny gwarantują nam świetną zabawę dla każdego.

Spójrzmy zatem raz jeszcze na program Dni Swarzędza 2017:

Piątek, 23 czerwca – muzyka taneczna i klubowa i jej wielkie gwiazdy: MIG, Nina Suerte, DJ Hazel & DJ Drum, 4 Strings. Od klimatów disco polo, przez prawdziwą  bitwę DJ’ów do muzyki trance. Mocne wrażenia wzbogacone fantastycznym pokazem laserowym.

Sobota, 24 czerwca – królować będzie mocne, gitarowe brzmienie w wykonaniu młodych liderów tego gatunku jak Agyness B. Marry, czy grup swarzędzkich: Bandicoot, Revolfighter, Heavyweight. Wieczorem muzyczne spotkanie z legendarną polską grupą HEY – Katarzyna Nosowska i jej muzycy, znakomite rockowe kompozycje, poruszające teksty.

Niedziela, 25 czerwca – to dzień rodzinnego świętowania różnych pokoleń: przede wszystkim koncert gwiazdy polskiej muzyki pop: Andrzeja Piasecznego. Jego płyty od wielu już lat cieszą się wielkim powodzeniem, a przeboje znają wszyscy. Warto posłuchać także lokalnych zespołów: The Blue Spotting, Azilion, My, Sekcja Perkusyjna Ośrodka Kultury.

Dni Swarzędza dostarczą nam powodów do zachwytu, okazji do tańca, śpiewania, chwil wzruszenia. Najważniejsze jednak, że są powodem do bycia razem, do wspólnej radości i odpoczynku!  Do zobaczenia!

Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz

Marian Szkudlarek


Zmiana organizacji ruchu 23, 24, 25 czerwca

Szanowni Państwo! 23, 24 i 25 czerwca 2017, tradycyjnie na polanie przy ulicy Strzeleckiej odbędzie się największa swarzędzka impreza „Dni Swarzędza„. Impreza, na której spodziewamy się kilkutysięcznej publiczności, wiąże się z wieloma aspektami organizacyjnymi. Jednym z głównych aspektów  jest bezpieczeństwo. Jako organizatorzy jesteśmy zobligowani zapewnić je zarówno uczestnikom imprezy, jak i mieszkańcom okolicznych ulic.

W związku z powyższym, na czas imprezy tj.

23 czerwca w godzinach 17:00 – 03:00 dnia następnego

24 czerwca w godzinach 17:00 – 01:00 dnia następnego

25 czerwca w godzinach 17:00 – 0:00

postanowiliśmy zamknąć dla ruchu ulicę Strzelecką na odcinku od skrzyżowania z ulicami Jesionową i Paderewskiego do ulicy Stawnej.

Objazd zaplanowany jest ulicą Jesionową, drogą krajową nr 92 do ul. Stawnej. Dzięki uprzejmości Centrum Sport & Fitness Atrium, na terenie Atrium przy ul. Strzeleckiej 35 A, zlokalizowany będzie ogromny parking, na który zaprowadzi Państwa ulica Stawna lub Strzelecka od strony Zielińca.

Ruch ulicą Paderewskiego odbywać się będzie w jednym kierunku od ul. Stawnej.

Na ulicach: STAWNA, STRZELECKA i PADEREWSKIEGO obowiązywać będzie ZAKAZ PARKOWANIA pod groźbą odholowania pojazdu.

Zwracamy się z prośbą o przestrzeganie zmian w organizacji ruchu, zwracanie uwagi na tymczasowe znaki drogowe oraz stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem, a tym samym dbających o bezpieczeństwo wszystkich uczestników imprezy.

Jednocześnie informujemy, że na czas „Dni Swarzędza 2017″ niemożliwe będzie korzystanie ze ścieżki rowerowej przy ul. Strzeleckiej, a także ograniczone zostanie korzystanie z parkour’u.

Z góry przepraszamy za wszelkie niedogodności, jednak jako organizatorzy tak dużej imprezy, bogatsi o doświadczenia z poprzednich lat, staramy się wyciągać wnioski i podejmować takie decyzje, które w jak najmniejszym stopniu będą źle wpływać na Państwa codzienne życie, a przy tym zapewnią pełną kontrolę nad bezpieczeństwem uczestników imprezy.

* * *

Oto proponowane parkingi w pobliżu imprezy:

– parking główny: Centrum Sport & Fitness ATRIUM ul. Strzelecka 35 A,

– parking przy Pływalni Wodny Raj, ul. Kosynierów,

– parking przy Hali Sportowej SCSiR, ul. św. Marcina 1,

– parking przy ul. Jesionowej.

Ich usytuowanie obrazuje MAPKA.

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *