Zakupy przed pierwszym dzwonkiem: PIÓRNIKOBRANIE w ETC Swarzędz

Już czas na zakupy przed pierwszym dzwonkiem. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Trzeba pomyśleć o skompletowaniu szkolnej wyprawki, a w tym chętnie pomoże ETC Swarzędz! Centrum handlowe z myślą o młodszych i starszych uczniach przygotowało akcję „PIÓRNIKOBRANIE”, podczas której za dokonane zakupy otrzymamy stylowy piórnik z niespodzianką! Jakie jeszcze propozycje przygotowały sklepy w związku z nadchodzącym nowym rokiem szkolnym?

 W ostatnią, sierpniową sobotę (28 sierpnia) ETC Swarzędz zaprasza na zakupy z niespodzianką! Tego dnia o godzinie 12:00 rozpocznie się wielkie „PIÓRNIKOBRANIE”. Akcja polegać będzie na wymianie paragonów na szkolny piórnik, ale… nie będzie to piórnik zwyczajny tylko pełen niespodzianek!  Co należy zrobić by wziąć udział w akcji? 28 sierpnia od godziny 12:00 wystarczy zakupów na kwotę minimum 150 zł (maksymalnie na dwóch paragonach), w sklepach ETC Swarzędz. Następnie, w specjalnie oznaczonym punkcie promocyjnym pokazujemy paragony i wymieniamy je na szkolną niespodziankę! Pamiętajmy, że paragony na piórnik wymienimy tylko za zakupy dokonane 28 sierpnia. Szczegółowy regulamin akcji dostępny jest TUTAJ.

Jaki asortyment dla uczniów przygotowały sklepy i co kupić by dobrze rozpocząć nowy rok szkolny? Po pierwsze, pomyślmy o plecaku szkolnym i akcesoriach piśmienniczych. Ogromny wybór tego typu asortymentu proponuje np. sklep Empik, w którym znajdziemy także wymagane podręczniki. Sklep, z myślą o nowym roku szkolnym, przygotował dla uczniów szeroką ofertę plecaków, zeszytów i kalendarzy. W sklepach Smyk, PEPCO, KIK czy Dealz zakupimy artykuły plastyczne i piśmiennicze oraz wszelkie pomoce szkolne i przedszkolne, dedykowane dzieciom w różnym wieku. Drugim ważnym tematem jest ubiór oraz obuwie, czy to na zmianę do szkoły czy na zajęcia z wychowania fizycznego. Dzieci szybko rosną, a to powoduje regularną konieczność wymiany garderoby. Liczne rabaty i ceny, specjalne z myślą o uczniach, przygotowały między innymi sklepy 5.10.15., Sinsay, Reporter Young czy Reserved. Wszystkie sklepy odzieżowe i obuwnicze zachęcają do zapoznania się z ofertą nowych kolekcji „JESIEŃ/ZIMA 2021”.

Na początku roku szkolnego nie zapominajmy także o zajęciach pozaszkolnych i pasjach naszych pociech. Warto zaopatrzyć dzieci np. w akcesoria dedykowane danej dziedzinie sportu czy te pozwalające rozwijać kreatywność i pasje najmłodszych. Tego typu akcesoria zakupimy m. in. w sklepach Martes Sport, 4F, Smyk oraz Kids – niekończąca się zabawa.

Rozpoczęcie nowego roku szkolny to niewątpliwie przeżycie dla każdego ucznia. Wyróżnijmy ten szczególny dzień wspólnym obiadem w Pizza Hut czy słodkim deserem w Piekarni-Cukierni „Natura”. Do zobaczenia w ETC Swarzędz!

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Zakupy przed pierwszym dzwonkiem
Zakupy przed pierwszym dzwonkiem: PIÓRNIKOBRANIE w ETC Swarzędz

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *