„Za rok o tej samej porze” na scenie w Zalasewie

Z okazji Dnia Kobiet, 8 marca 2019r.  Ośrodek Kultury zaprosił  do Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie na spektakl komediowy pod tytułem „Za rok o tej samej porze”.  Ponieważ bilety sprzedani błyskawicznie został zorganizowany dodatkowy spektakl, także wystawiony przy pełnej sali.

W rolach głównych wystąpili: Olga Bończyk oraz Piotr Gąsowski. Wcielili się oni w rolę Georgea – żonatego księgowego z New Jersey oraz Doris – matki trójki dzieci, gospodyni domowej i – co najważniejsze – mężatki. Spotkali się oni przypadkiem w północnej Kalifornii w 1951 roku. Postanowili spotykać się co roku w tym samym hotelu, aby móc wspólnie spędzić weekend. Spektakl ukazał sześć spotkań tej kontrowersyjnej pary na przełomie około 30 lat. Przez ten czas zmienili się nie tylko oni, ale i cały otaczający ich świat.
Sala była wypełniona po same brzegi! Panowała bardzo radosna atmosfera,a zachwycona publiczność niejednokrotnie nagradzała aktorów brawami. Po spektaklu  burmistrz Marian Szkudlarek złożył życzenia wszystkim obecnym paniom, podziękował aktorom, a wraz z zastępcami wręczył  obecnym Paniom tulipany.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *