Wyprawki szkolne od Deceuninck na udany start nowego roku szkolnego

Wyprawki szkolne od Deceuninck. Każdy nowy rok szkolny dla dzieci oznacza koniec wakacji i powrót do nauki. Ten czas budzi mieszane uczucia – z jednej strony żal, że beztroskie lato za nimi, z drugiej – radość ze spotkania z koleżankami i kolegami z klasy (zwłaszcza teraz, po okresie nauki hybrydowej!). Dla rodziców z kolei, to czas sporych wydatków. Jak wiadomo, wyprawka szkolna jest wymagająca dla budżetu domowego. Dla niektórych rodziców to szczególnie spory ciężar finansowy.

Mając to na uwadze, firma Deceuninck przygotowała dla 80-ciorga uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Swarzędzu zestawy zawierające wszystkie niezbędne do rozpoczęcia roku szkolnego materiały i przybory, od zeszytów począwszy, poprzez wyposażone piórniki, farbki, na śniadaniówkach i bidonach kończąc. Zestawy, różniące się nieco zawartością (np. inny typ zeszytów) podzielone zostały na grupy wiekowe: klasy 1-3 i klasy 4-8, w każdej z grup po 40 jednakowych paczek.

Wyprawki trafiły do szkoły 31 sierpnia i w najbliższych dniach przekazane zostaną najbardziej potrzebującym takiego wsparcia dzieciom.

Nasi pracownicy mają ogromne serca i często oddolnie, spontanicznie podejmują działania w celu pomocy innym nie oczekując nic w zamian. Cieszy nas – pracowników, że nasza firma wspomaga nas i finansuje podobne projekty umożliwiając nam realizację tego typu działań. Daje nam to możliwość udzielenia realnego wsparcia, zwłaszcza wśród naszej lokalnej społeczności, w której przecież także prywatnie funkcjonujemy, co ma dla nas duże znaczenie. Wierzymy, że wyprawki sprawią dużo radości dzieciom – mówi Monika Hybza, Marketing Manager w Deceuninck.

Jak dodaje Izabela Adamska, Nauczycielka SP 4 w Swarzędzu: Z firmą Deceuninck Szkoła Podstawowa nr 4 w Swarzędzu współpracuje od kilku lat. Jej pracownicy wspomagają naszych uczniów podczas akcji „Choinka pełna niespodzianek”, przygotowując wspaniałe prezenty z okazji Świąt Bożego Narodzenia, jak również wtedy, kiedy rodziny znajdują się w trudnych sytuacjach życiowych. W tym roku np. pomoc otrzymała rodzina, która straciła swój dobytek w pożarze. Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazane wsparcie naszym uczniom oraz ich najbliższym. Dzisiejsze podarunki w postaci wyprawek szkolnych to piękny gest, z którego wielu naszych podopiecznych ucieszy się. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc wszystkim ludziom dobrej woli i wrażliwego serca.

Wszystkim dzieciom i młodzieży z SP 4 w Swarzędzu i w całej Polsce Deceuninck życzy udanego roku szkolnego 2021/2022 i samych sukcesów w nauce!

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Wyprawki szkolne od Deceuninck
Wyprawki szkolne od Deceuninck na udany start nowego roku szkolnego

Wyprawki szkolne od Deceuninck

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *