Wyjątkowy Dzień Kobiet w Gruszczynie

Tegoroczny Dzień Kobiet w sołectwie Gruszczyn był wyjątkowy Rada sołecka wspólnie  z Grupą Bratnis – Ochrona zorganizowali w wiejskiej Świetlicy wyjątkową imprezę.

Na spotkanie został zaproszony stand uper Wojtek Pięta, który rozbawił uczestników uroczystości opowiadaniem o zabawnych wydarzeniach, w których brał udział. Po występie na wszystkich czekała doskonała kawa i pyszne ciasta. Oczywiście nie zabrakło również prezentów i tradycyjnego kwiatka dla wszystkich pań.

Wydarzenie mogło się odbyć dzięki sponsorom, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie. Należa do nich Halina i Marek Lis, Agata i Andrzej Bystry, Małgorzata i Leszek Sodoł, Barbara i Zenon Czachura, Mirosława i Bogusław Walkowiak, Małgorzata i Jerzy Jasińscy, Tomasz Jankowiak, Stefania i Norbert Styszyńscy, Sklep Wędkarski w Gruszczynie, Kosmetyka Estetyczna Angelika Grabianowska, Pomarańczarnia, Usługi Budowlano-Remontowe Wlkp.

Za pomoc w przygotowaniu spotkania serdecznie dziękujemy Józefie Jagniątkowskiej, Radosławowi Gajewskiemu, Mariuszowi Urbańczykowi.

 Występ wszystkim bardzo się podobał i słychać było głosy, że warto Wojtka Piętę zaprosić do Swarzędza, aby mógł wystąpić dla większego grona odbiorców. Wszystkim Państwu dedykujemy fragment innego występu Wojtka Pięty.

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *