Wyjątkowy Dzień Kobiet w Gruszczynie

Tegoroczny Dzień Kobiet w sołectwie Gruszczyn był wyjątkowy Rada sołecka wspólnie  z Grupą Bratnis – Ochrona zorganizowali w wiejskiej Świetlicy wyjątkową imprezę.

Na spotkanie został zaproszony stand uper Wojtek Pięta, który rozbawił uczestników uroczystości opowiadaniem o zabawnych wydarzeniach, w których brał udział. Po występie na wszystkich czekała doskonała kawa i pyszne ciasta. Oczywiście nie zabrakło również prezentów i tradycyjnego kwiatka dla wszystkich pań.

Wydarzenie mogło się odbyć dzięki sponsorom, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie. Należa do nich Halina i Marek Lis, Agata i Andrzej Bystry, Małgorzata i Leszek Sodoł, Barbara i Zenon Czachura, Mirosława i Bogusław Walkowiak, Małgorzata i Jerzy Jasińscy, Tomasz Jankowiak, Stefania i Norbert Styszyńscy, Sklep Wędkarski w Gruszczynie, Kosmetyka Estetyczna Angelika Grabianowska, Pomarańczarnia, Usługi Budowlano-Remontowe Wlkp.

Za pomoc w przygotowaniu spotkania serdecznie dziękujemy Józefie Jagniątkowskiej, Radosławowi Gajewskiemu, Mariuszowi Urbańczykowi.

 Występ wszystkim bardzo się podobał i słychać było głosy, że warto Wojtka Piętę zaprosić do Swarzędza, aby mógł wystąpić dla większego grona odbiorców. Wszystkim Państwu dedykujemy fragment innego występu Wojtka Pięty.

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.