Wiozła dzieci mając 3 promile, pod Kostrzynem zatrzymał ją inny kierowca

Kobieta wiozła dwójkę dzieci mając 3 promile alkoholu we krwi. Została zatrzymana przez innego kierowcę na drodze z Pobiedzisk do Kostrzyna. O sprawie pierwszy pisał gminny portal informacyjny InfoKostrzyn.pl.

Zdarzenie miało miejsce w pierwszej połowie stycznia bieżącego roku. Kobieta została zatrzymana w miejscowości Jagodno, na terenie gminy Kostrzyn na drodze z Pobiedzisk do Kostrzyna.

Asp. sztab. Tomasz Kasprzak z Komisariatu Policji w Kostrzynie tak wyjaśniał zdarzenie w wypowiedzi dla portalu InfoKostrzyn.pl: – Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Pobiedziskach uzyskali informacje, iż drogą z Pobiedzisk do Kostrzyna porusza się VW Polo, którego kierowca sprawia wrażenie nietrzeźwego. Policjanci udali się we wskazanie miejsce. Na wysokości miejscowości Jagodno inny uczestnik ruchu wyjął kluczyki z pojazdu. Na miejsce przybyli policjanci z komisariatu Pobiedziska i naszego komisariatu. Na dodatek okazało się, że w aucie przewożonych jest 2 małych dzieci. 

Mieszkanka Pobiedzisk miała 3 promile alkoholu we krwi. Straciła prawo jazdy, a za popełnione przestępstwo grozi jej kara do 2 lat więzienia, a także wpłata przynajmniej 5 tysięcy na Fundusz Sprawiedliwości. Co więcej, może ją spotkać zakaz prowadzenia pojazdów nawet do 15 lat.

Więcej aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie TUTAJ.

Wiozła dzieci mając 3 promile
Wiozła dzieci mając 3 promile, pod Kostrzynem zatrzymał ją inny kierowca. Fot. ilustr.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *