W Kostrzynie otworzy się Netto: otwarcie 16 września, w miejscu po Tesco

Drugi sklep Netto w Kostrzynie otworzy się w czwartek, 16 września. Placówka jest zlokalizowana w miejscu dawnego sklepu Tesco przy ul. Dworcowej 31. Otwarciu towarzyszyć będą liczne promocje i atrakcje.

Odświeżona placówka została zaaranżowana w popularnym skandynawskim stylu, czerpiącym inspiracje z natury. Klienci będą mogli zatem zrobić zakupy w przyjaznej, spokojnej atmosferze, którą zagwarantują m.in. szerokie alejki i neutralne oświetlenie. W połączeniu z bogatym asortymentem produktów, w tym marek własnych, atrakcyjnymi cenami i korzystnymi ofertami promocyjnymi, otrzymujemy flagowy format Netto – wyjątkowe Netto 3.0. Co więcej nowy sklep został wyposażony w kasy samoobsługowe, które Netto wprowadza w kolejnych placówkach w celu zmaksymalizowania wygody zakupów.

Nowy sklep przywita klientów już w czwartek o 8 rano, natomiast główne atrakcje, w tym liczne konkursy, planowane są na sobotę, 18 września. Przez cały weekend otwarcia, tj. w dniach 16-18 września, do zakupów zachęcać będą liczne, sięgające nawet 60 proc. promocje, które obejmą w znacznej mierze produkty spożywcze. Prawdziwymi hitami cenowymi będą kawa mielona MK Cafe Premium (13,99 PLN za 500 g), pierś z kurczaka w cenie 9,99 PLN za 1 kg, czy mięsa z linii własnej Netto „Prosto z zagrody” – mięso mielone wieprzowe z szynki (3,99 PLN za 500 g) i polędwiczka wieprzowa (14,99 PLN za 1 kg). Uwagę na pewno przyciągną warzywa i owoce, których Netto ma w stałej ofercie łącznie 150 gatunków: w weekend otwarcia w promocyjnej cenie dostępne będą m.in. banany (1,99 PLN za 1 kg), brzoskwinie (3,99 PLN za 1 kg) i pomidory na gałązce (2,99 PLN za 1 kg). W nowym Netto dostępny będzie także nabiał marki własnej Miletto: maślanka naturalna 2,40 PLN za 1 l), serek wiejski (1,29 PLN za 200 g), i jogurt naturalny kremowy (1,39 PLN za 400 g). W ofercie specjalnej znajdują się także słodkości, jak np. czekolady Netto Premieur, m.in. z kandyzowaną skórką pomarańczową, malinami lub kawałkami karmelu i solą morską (3,99 PLN za 100 g).

Z kolei przygotowana z okazji otwarcia nowej placówki oferta wyposażenia domowego i sprzętów AGD przewiduje przeceny od ponad 20 do 40 proc. Obejmie ona m.in. parownicę do ubrań (79 PLN za 1 szt.), prześcieradła Jersey z gumką (160 x 200 cm) (19 PLN za 1 szt.), toster 600 W (49 PLN za 1 szt.), blender ręczny Clatronic 180 W (45 PLN za 1 szt.) i kamerę internetową (30 PLN za 1 szt.).

Promocje obowiązują w dniach 16-18 września (lub do wyczerpania zapasów w wypadku sprzętów i akcesoriów domowych).

Jednocześnie główne atrakcje związane z otwarciem nowego Netto przewidziane są na sobotę, 18 września. Tego dnia nową placówkę będą mogli odwiedzić także ci mieszkańcy miasta, którzy nie mogli zawitać w progi nowego Netto w ciągu tygodnia. Na klientów czekać będzie koło fortuny z atrakcyjnymi nagrodami, a najmłodsi zapewne chętnie wezmą udział w przygotowanych dla nich konkursach, w tym m.in. konkursie plastycznym. Przez cały dzień zabawie towarzyszyć będzie muzyka.

Sklepy Netto 3.0 to przede wszystkim szeroki wybór świeżych owoców i warzyw (ponad 150 gatunków), produkty bezglutenowe, bezlaktozowe, bezcukrowe, a także produkty z certyfikatem BIO. Netto nie zapomina także o osobach wybierających wygodne i szybkie rozwiązania – z myślą o nich powstała strefa TO GO, w której klienci znajdą szeroką gamę gotowych dań. Cechą charakterystyczną każdego Netto jest bogaty asortyment produktów (łącznie 3000 produktów w stałej ofercie, w tym 1000 produktów marek własnych) w atrakcyjnych cenach. Nowe promocje przygotowywane na każdy tydzień pozwalają mnożyć oszczędności każdego dnia. Asortyment non food zmienia się w Netto co tydzień, regularnie dostarczając klientom nowych pomysłów i inspiracji.

W związku z pandemią Covid-19 wszystkie sklepy Netto funkcjonują zgodnie z wszelkimi obostrzeniami i zasadami bezpieczeństwa. Placówki wyposażone są w środki ochronne zabezpieczające zarówno klientów, jak i pracowników.

Nowy sklep Netto w Kostrzynie ma powierzchnię ok. 800 m², zlokalizowany jest przy ul.  Dworcowej 31, i będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 6-22. W sklepie istnieje możliwość wypłaty gotówki.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

W Kostrzynie otworzy się Netto
W Kostrzynie otworzy się Netto: otwarcie 16 września, w miejscu po Tesco

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *