Uwaga na 500 plus, na wniosek tylko kilka dni, by nie stracić świadczenia

Uwaga na 500 plus, wszyscy zainteresowani świadczeniem, mają niewiele czasu by złożyć wniosek, do 30 czerwca, zostało już tylko kilka dni. 

1 czerwca 2021 roku rozpoczął się nowy okres zasiłkowy dla świadczenia wychowawczego (500+). Wszystkie osoby zainteresowane świadczeniem, muszą złożyć wniosek o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego na nowy okres zasiłkowy trwający od 1 czerwca 2021 r. do 31 maja 2022 r. Aby nie stracić prawa do świadczenia za pierwszy miesiąc nowego okresu zasiłkowego wnioski należy złożyć do 30 czerwca 2021 r.

Wnioski w sprawie ustalenia prawa do świadczenia wychowawczego (500 plus) są przyjmowane :

  • przez internet za pośrednictwem: bankowości elektronicznej, Portalu Informacyjno-Usługowego Emp@tia, PUE ZUS – Platformy Usług Elektronicznych ZUS;
  • w Ośrodku Pomocy Społecznej w Swarzędzu ul. Poznańska 25, (wejście do budynku Urzędu Miasta i Gminy), na parterze w poniedziałki w godz. od 8.00 do 16.00, od wtorku do piątku w godz. od 7.30 do 15.30.

Wniosek o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego dostępne są TUTAJ

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Uwaga na 500 plus wniosek
Uwaga na 500 plus, wszyscy zainteresowani świadczeniem, mają niewiele czasu by złożyć wniosek, do 30 czerwca, zostało już tylko kilka dni. 

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *