Ukazał się miesięcznik Informator Swarzędzki – wydanie luty 2023

Na początku miesiąca ukazał się nowy numer naszego pisma – bezpłatny miesięcznik Informator Swarzędzki wydanie na luty 2023 r. Lokalne pismo Informator Swarzędzki jest dostępne w punktach handlowych i usługowych na ternie gminy Swarzędz i w wybranych miejscach w gminach sąsiednich. Nasz miesięcznik informacyjno-ogłoszeniowy jest wydawany w formie papierowej i internetowej – od 23 lat jest dostępny bezpłatnie. Zapraszamy serdecznie do lektury najnowszego numeru Informatora Swarzędzkiego!

O czym można przeczytać w lutowym wydaniu Informatora?

   • 31. Finał WOŚP za nami,
   • remont wiaduktu w ciągu DK92 (nad ul. Piaski) coraz bliżej,
   • jedna aplikacja do biletów i parkowania,
   • co zrobić z przeterminowanymi lekami,
   • tworzymy społeczną mapę Swarzędza,
   • są darmowe ogłoszenia drobne,
   • zainteresowani znajdą oferty lokalnych firm i przedsiębiorców,
   • nie brakuje też ogłoszeń medycznych.

Zachęcamy do czytania i życzymy miłej lektury!

Nowy, lutowy numer Informatora Swarzędzkiego można znaleźć i przeczytać w całości również w internecie– jesteśmy od 23 lat dostępni nieodpłatnie! Zapraszamy również do naszego archiwum – oprócz aktualnego wydania znajdziecie tam Państwo numery Informatora z ostatnich lat.

Ukazał się miesięcznik Informator Swarzędzki
Ukazał się miesięcznik Informator Swarzędzki – wydanie luty 2023

Więcej aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie TUTAJ.

Informacja o ogłoszeniach drobnych

Przypominamy, że ogłoszenia drobne, można zamieścić na naszym portalu (kliknij tutaj). Ogłoszenia pojawiają się w drukowanym Informatorze Swarzędzki, a także na naszym portalu swarzedz24.pl. Ogłoszenia w internecie są aktualizowane w pewnych odstępach czasu. Oznacza to, że wpisane ogłoszenie w internecie, na naszej stronie nie pojawi się od razu. Ogłoszenia drobne, publikowane przez nas są w zupełności darmowe. Osoby pragnące w ten sposób zareklamować swoje usługi, wykonywane w sposób sprofesjonalizowany, zachęcamy do zamieszczania reklam. Nie wszystkie ogłoszenia, o charakterze komercyjnym, będą publikowane, bezkosztowo. Zachęcamy do korzystania z usługi – darmowa tablica ogłoszeń Swarzędz – na swarzedz24.pl.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *