Szybki konkurs i dwa bilety do wygrania na spektakl „Ławeczka w słońcu”

To naprawdę szybki konkurs, w którym są dwa bilety do wygrania na sobotni spektakl „Ławeczka w słońcu” w Zalasewie.

26 marca 2022 roku o godz. 18:00 Ośrodek Kultury zaprasza do Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie na premierową komedię wielkiego przeboju amerykańskiej sceny teatralnej.

Dwóch to – co się czubią, ale lubią – regularnie przesiaduje na ławeczce w uroczym parku. I choć różni ich niemal wszystko, to łączy wieloletnia przyjaźń. Szorstkie relacje Harolda i Alfreda są źródłem przekomicznych scen i zabawnych puent. Jeden to rozmemłany księgowy, który na wszystko narzeka, drugi – podstarzały lowelas kochający życie. Obaj marzą, by jakiś promyk słońca odmienił ich los, więc kiedy pewnego dnia na ławeczkę przysiada się Adrienne, w facetów wstępuje nowy duch. Adrienne tryska energią i pomysłami, wprowadza ożywczy ferment i burzy skostniały system. Czy zostanie z nimi na dłużej? Ta serdeczna komedia z happy endem jest radosną opowieścią o życiu i sposobach jego smakowania. Obsada aktorska: Maria Gładkowska, Wojciech Wysocki, Sylwester Maciejewski. Reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz.

Jeszcze są dostępne bilety – można je nabyć w cenie 95 zł do nabycia na www.kupbilecik.pl.

Specjalnie dla Państwa mamy szybki konkurs i dwa bilety do wygrania na spektakl.
Co zrobić, by móc wylosować bilet? To proste!

2 zadania do wykonania:

Zadanie trzeba wykonać do piątkowego popołudnia (do godziny 19:00). Bilety rozlosujemy w piątek 25 marca i około godziny 21:00 przekażemy informację o zwycięzcach.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Szybki konkurs i dwa bilety do wygrania

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *