Świętujemy Dzień Kobiet w ETC Swarzędz!

8 marca to wyjątkowa okazja do celebrowania siły, determinacji, mądrości i piękna kobiet – świętujemy Dzień Kobiet w ETC Swarzędz!

W tym roku centrum handlowe ETC przygotowuje niespodziankę dla wszystkich swoich klientek i serdecznie zaprasza na wspólne obchody Dnia Kobiet, które odbędą się w godzinach od 12:00 do 18:00.

W piątek, 8 marca, w ramach świętowania na klientki ETC Swarzędz czekać będą kobiece upominki. Za zakupy na kwotę minimum 100 zł panie otrzymają kompaktowe balsamy do ust lub świeczki zapachowe, które dodadzą uroku i zapewnią chwilę relaksu w codziennej rzeczywistości.

Ale to nie wszystko! W strefie promocyjnej znajdzie się przepiękna kwiatowa budka telefoniczna, idealna do zrobienia sobie pamiątkowego wiosennego selfie. Zachęcamy do udostępniania tych chwil ze swoimi bliskimi i znajomymi w mediach społecznościowych, aby podzielić się radością tego dnia.

Niech 8 marca w ETC będzie pełen uśmiechu i kobiecego uroku! Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania! ETC Swarzędz, ul. Poznańska 6.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Świętujemy Dzień Kobiet w ETC Swarzędz
Świętujemy Dzień Kobiet w ETC Swarzędz!

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *