SWARZĘDZKIE DNI ESPORTU JUŻ W NAJBLIŻSZY WEEKEND!

Już w najbliższy weekend – 6 i 7 kwietnia 2019 roku, Swarzędz stanie się ogólnopolską stolicą e-sportu! Do Wielkopolski zawita Good Game League – prężnie rozwijająca się organizacja e-sportowa przeprowadzi turniej CS:GO, w którym udział weźmie 8 drużyn – w tym najlepsze ekipy z Polski oraz Europy!

W Swarzędzu odbędą się “Swarzędzkie Dni Esportu”, które zarazem pełnić będą rolę drugiego turnieju kwalifikacyjnego z cyklu GG League 2019. Poprzednie wydarzenie odbyło się w marcu, na stadionie Legii Warszawa – teraz przyszła kolej na wielkopolskę!
Zwycięska drużyna otrzyma bilet do wielkiego finału, który odbędzie się już 13-14 lipca 2019 roku na Stadionie Miejskim w Poznaniu! Pula nagród poznańskich finałów wyniesie ponad 110 tysięcy dolarów!

Oprócz turnieju CS:GO, na odwiedzających w Hali Unia czekać będzie strefa Free2Play, gdzie każdy będzie mógł sprawdzić swoje siły w najnowszych tytułach, na najbardziej wydajnych komputerach marki Actina!

Swarzędzkie Dni Esportu to nie tylko CS:GO – to również znakomita okazja, aby pokazać swoje umiejętności w grze FIFA19. W sobotę – 6 kwietnia, odbędzie się turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz dla uczniów szkół. Każda szkoła może zapisać czterech uczniów!

Drugi dzień zmagań w hali Unia Swarzędz, to kontynuacja głównego punktu programu – turnieju CS:GO, ale również druga tura rywalizacji w FIFĘ. Tym razem, turniej otwarty jest dla wszystkich!

Dla osób, które nie są zainteresowanie e-sportowymi rozgrywkami czeka jeszcze jedna atrakcja. W ramach przeprowadzanego „Esportowego weekendu w Swarzędzu”, zorganizowany zostanie również Rajd Rowerowy Brodex! Odbędzie się on 7 kwietnia o godzinie 11:00.

 Jednym słowem – serdecznie zapraszamy! Pierwszy weekend kwietnia będzie prawdziwym świętem esportowo-rekreacyjnym! Nie możemy się doczekać!

Warto również wspomnieć, że wstęp na wydarzenie jest całkowicie darmowy!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.