Swarzędzki występ Jerzego Kryszaka

7 kwietnia 2019 roku w Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie odbył się występ Jerzego Kryszaka – znakomitego aktora, satyryka i kabareciarza, a także jak się okazało podczas występu, świetnego obserwatora sceny politycznej. Sala była wypełniona po same brzegi. Jerzy Kryszak bawił  widzów anegdotami zarówno z życia politycznego, którym poświęcił sporą część występu, ale także  historiami z jego własnego życia, związanymi w głównej mierze z sytuacjami, których doświadczył jako aktor.

Podczas występu mogliśmy usłyszeć również o odczuciach artysty związanych np. z odwiedzinami naszego kraju przez Prezydenta USA Donalda Trumpa oraz  rodziny królewskiej w osobach księżnej Kate oraz Księcia Williama. Jak na prawdziwego satyryka przystało, potrafił władać satyrą perfekcyjnie, nikogo przy tym nie urażając. W kulturalny sposób potrafił zaangażować publiczność, która chętnie wchodziła w interakcje z artystą.

Aktor  umiejętnie wcielał się w postaci, które w danym momencie naśladował. Perfekcyjnie zmieniał głos i gestykulował. Wyjątkowość i niepowtarzalność występu polegała na  tym, że Jerzy Kryszak wplótł w swój program najnowsze doniesienia. Sądząc po reakcjach publiczności, był to bardzo wesoły i udany wieczór, spędzony w rozrywkowym, pełnym uśmiechu i zabawy klimacie. Dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy na kolejne wydarzenia.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.