Spis Powszechny możliwy nawet dla tych, co nie mają komputera

Od 1 kwietnia trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań: jak już wcześniej informowaliśmy, każdy ma obowiązek spisać się sam – przez internet, samospis możliwy jest nawet dla tych, co nie mają komputera.

Ale co mają zrobić osoby, które nie mają dostępu do komputera z internetem? Rozwiązaniem jest stanowisko do samospisu, które zostało udostępnione w Urzędzie Miasta i Gminy w Swarzędzu przy ul. Poznańskiej 25 – pokój 210, na II piętrze. W razie potrzeby uzyskania dodatkowych informacji, można dzwonić pod numer: 61 65 12 304 lub 61 65 12 310.

Przypomnijmy, że Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań jest obowiązkowy. Każdy z nas powinien spisać się za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie https://spis.gov.pl/. Istnieje jeszcze rozwiązanie dla osób, których stan zdrowia lub zaawansowany wiek uniemożliwia dokonanie samospisu. Wówczas można skorzystać z pomocy rachmistrza, przez telefon. Konieczny jest kontakt pod numerem 22 279 99 99 i wyrażenie chęci spisania się przez telefon.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ

Spis Powszechny możliwy nie mają komputera
Narodowy Spis Powszechny: jest możliwy nawet dla tych, co nie mają komputera

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *