Ruszyły zapisy – XXVII Rodzinny Rajd Samochodowy Firmy Szpot

Start już 16 czerwca 2019 r.

Na ponad miesiąc przed imprezą ruszyły zapisy do udziału w XXVII  już Rodzinnym Rajdzie Samochodowym Firmy Szpot. Tegoroczny Rajd odbędzie się w niedzielę 16 czerwca, a miejscem startu będzie po raz pierwszy Czerwonak. Tegoroczna impreza , znajdująca się jak zawsze w oficjalnym kalendarzu Dni Swarzędza, odbywa się w ramach obchodów 30-lecia powstania firmy Szpot .

Zapisy, które przyjmowane są przez stronę www.rajdy.szpot.pl oraz w salonach Firmy Szpot  przy ulicy Kaliskiej 2 na poznańskich Ratajach oraz w Swarzędzu przy ulicy Wrzesińskiej 174 i 191. Wpisowe od załogi wynosi jedynie 30 złotych. W imprezie mogą startować samochody osobowe wszystkich marek, a limit startujących wynosi max 100 załóg. O udziale decyduje zatem kolejność zgłoszeń.

Miejscem startu tegorocznego Rajdu będzie parking na Dziewiczej Górze. Tam też 16 czerwca 2019 roku o godzinie 9-tej rozpocznie pracę Biuro Rajdu, a załoga z numerem 1 wystartuje o godzinie 10-tej.  Licząca nieco ponad 40 kilometrów trasa będzie prowadziła przez najciekawsze, naprawdę urokliwe  zakątki gmin Czerwonak oraz Swarzędz.  Do wykonania załogi będą miały  kilkanaście różnorodnych zadań, wśród których znajdą się tradycyjnie m.in.  pomoc przedmedyczna, test z przepisów ruchu drogowego, wjazd do ciasnego garażu. Na trasie pojawi się policyjny radar , a specjalne, zabawowe zadania czekają także na dzieci. Ponieważ to Rajd odbywający się w ramach obchodów 30-lecia firmy Szpot, zatem  warto przygotować różne kombinacje np. dat urodzin uczestników, numerów rejestracyjnych samochodów, które będą się z liczbą 30 kojarzyły

Kompletna załoga powinna  składać się z rodziców i minimum jednego dziecka, acz  nie będą sprawdzane koligacje rodzinne. Tradycyjnie meta Rajdu znajdować się będzie w Centrum Obsługi Samochodów Firmy Szpot  w Swarzędzu przy ulicy Wrzesińskiej 191. Oprócz posiłku, możliwości bezpłatnej kontroli samochodu przed wakacyjnymi wyjazdami przeprowadzona zostanie aukcja prac wykonanych przez członków Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. Leszka Grajka w Swarzędzu. Będzie ogródek zabaw dla najmłodszych, a nagrody tradycyjnie otrzymają wszystkie załogi .Najlepsza załoga w XXVII Rajdzie wyjedzie ze Swarzędza z okazałym pucharem oraz …. To na razie tajemnica.

Zapraszamy do zapisów i przypominamy, że limit załóg wynosi 100 . Zatem o tym, kto wystartuje w XXVII Rodzinnym Rajdzie Samochodowym Firmy Szpot  w niedzielę 16 czerwca b.r. decydować będzie kolejność zapisów.

Informacje szczegółowe dostępne są  na stronie www.rajdy.szpot.pl  oraz pod numerem telefonu 696 429 859. Ewentualne pytania prosimy kierować na adres rajdy@szpot.pl lub m.wajer@szpot.pl , a zapisu można dokonać poprzez stronę www.rajdy.szpot.pl Zapraszamy !

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *