Rozmawiali o zmianach w prawie oświatowym

24 stycznia 2018 r. Biblioteka Pedagogiczna w Swarzędzu zorganizowała spotkanie sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli, którego tematem były zmiany w prawie oświatowym. To już kolejne w tym roku szkolnym spotkanie nauczycieli pod egidą swarzędzkiej filii Biblioteki Pedagogicznej.

Liczne zmiany w Karcie Nauczyciela, które od stycznia 2018 roku weszły w życie, były prezentowane przez panią Małgorzatę Kowzan, wiceprezes Zarządu Okręgu Wielkopolskiego Związku Nauczycielstwa Polskiego i kierownik Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Poznaniu Filii w Szamotułach. Obok przedstawionych informacji na temat zmian dotyczących awansu zawodowego nauczyciela, oceny pracy, zmian w urlopach, a także zmian dotyczących emerytur, wskazano, że we wrześniu 2018 pojawią się kolejne modyfikacje przepisów odnoszące się do pracy nauczycieli.

Z ofertą swarzędzkiej filii Publicznej Biblioteki Pedagogicznej można zapoznać się za pośrednictwem strony internetowej lub prowadzonego przez Bibliotekę profilu w portalu społecznościowym Facebook.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *