Rowerowa sobota z ETC Swarzędz

Otwarcie stacji naprawy rowerów, bezpłatne przeglądy jednośladów, kreatywne gry i warsztaty plastyczne dla najmłodszych, a także wiosenny trening stretchingu – to tylko część atrakcji, z jakich będzie można skorzystać już w najbliższą sobotę w ETC Swarzędz.
Rodzinna impreza pod hasłem „Rowery na start!” odbędzie się w najbliższą sobotę, 7 kwietnia, w godz. 12.00-18.00. Tego dnia w ETC Swarzędz oficjalnie zostanie uruchomiona bezpłatna, ogólnodostępna stacja serwisu rowerów. Wszyscy klienci centrum, a także Ci, którzy będą poruszać się na jednośladach w jego pobliżu, będą mogli nieodpłatnie, przez całą dobę dokonać samodzielnie drobnych napraw, dzięki zamontowanym w urządzeniu narzędziom.


Dobrym rozpoczęciem sezonu wiosennego z pewnością będzie sprawdzenie, czy nasz rower jest sprawny i gotowy do jazdy. W sobotę w trakcie wydarzenia będzie można dokonać bezpłatnego przeglądu technicznego, który zagwarantuje profesjonalny serwis rowerowy.
Aby dobrze przygotować się do wiosennych wojaży, warto też zadbać o kondycję. Trenerzy z klubu fitness 2B Active przygotowali specjalne aktywności ruchowe, dedykowane miłośnikom jednośladów: stretching – czyli zajęcia rozciągające, który odbędą się na świeżym powietrzu, w sobotę o godz. 15.00. Trening jest bezpłatny i ogólnodostępny, przeznaczony zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.
Nie zabraknie także atrakcji dedykowanych specjalnie dla najmłodszych. W trakcie rowerowej soboty na dzieci czekają liczne zabawy i warsztaty, przygotowane przez animatorów. Najmłodsi będą mogli m.in. zbudować eko-rowery z materiałów recyklingowych: plastikowych butelek, nakrętek, patyczków, tektury itd. W trakcie zajęć animatorzy poruszą z dziećmi tematykę bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym na rowerze.


ETC Swarzędz w dniu wydarzenia czynne będzie w stałych godzinach od 10:00 do 21:00. Dodatkowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/events/1039531129527421/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *