Renata Przemyk w Zalasewie – konkurs – do wygrania bilety na koncert

W niedzielę, 7 października 2018 o godz. 20:00 w Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie wystąpi niezwykle charyzmatyczna artystka – Renata Przemyk. Wokalistka zaśpiewa utwory z kultowego albumu „Ya Hozna”, a także swoje największe przeboje.
Renata Przemyk jest artystką niezwykłą, która od lat konsekwentnie podąża własną drogą, nie poddając się zewnętrznym wpływom, łącząc doskonałe kompozycje z nieszablonowymi pomysłami na aranżacje utworów. Twórczość Renaty Przemyk można określić jako niebanalną, melodyjną, ale zarazem błyskotliwie zaaranżowaną i przede wszystkim zagraną – piosenki w wykonaniu artystki angażują słuchacza nie tylko pod względem muzycznym, ale także zmuszają do skupienia się na przekazie niesionym przez słowa, nacechowane rzadko spotykanym na polskiej scenie muzycznej poetyckim urokiem. Artystka ma na swoim koncie wiele płyt i nagród, została doceniona zarówno przez krytykę jak i publiczność.
„Ya Hozna” Renaty Przemyk to naszpikowana przebojami „Babę zesłał Bóg”, „Kochaj mnie jak wariat”, „Tańczę na stole” czy „Tortury” płyta, która okazała się jednym z najbardziej spektakularnych debiutów w historii polskiej muzyki rozrywkowej. O jej fenomenie stanowiło idealne połączenie poetyckiej wrażliwości z punkową energią, a wszystko to podlane folkowym sosem. Wielkim atutem okazały się niepowtarzalne teksty Sławomira Wolskiego doskonale korespondujące z image artystki. Wyszło z tego arcydzieło, które pomimo upływu prawie trzydziestu lat wytrzymało próbę czasu.
Październikowy koncert w Zalasewie jest częścią ogólnopolskiego projektu, który oferuje ogromne emocje i powrót do przeszłości pełnej wartościowej muzyki. Na koncercie będzie okazja do wysłuchania wszystkich utworów z pierwszej płyty oraz największych przebojów z pozostałych płyt Renaty, takich jak: „Aż po grób”, „Ten taniec”, „Zero” czy „Kochana”.
Bilety na koncert w cenie 40zł są dostępne w Ośrodku Kultury oraz na portalu www.kupbilecik.pl.

Ośrodek Kultury w Swarzędzu i redakcja portalu www.Swarzedz 24.pl ogłaszają konkurs dla naszych internautów.  Pierwsze osoby, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi na pytanie:

Wymień chociaż 3 albumy płytowe Renaty Przemyk

na adres: redakcja@swarzedz24.pl

otrzymają 2 bilety na koncert

Dziękujemy za udział w konkursie. Bilety wygrał Pan Krzysztof M.


Ogłoszenie wyborcze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *