„Piwnica pod Baranami” w sali w Zalasewie – KONKURS

Dziękujemy za błyskawiczne odpowiedzi. Bilety wygrała Pani Julia K.  Wszystkich zapraszamy na rewelacyjny spektakl.

Zapraszamy Państwa do udziału w konkursie. Wygrać można 2 bilety na rewelacyjny koncert Piwnicy poz Baranami  w dniu 22 listopada w  sali w Zalasewie.

Bilety od Ośrodka Kultury otrzyma osoba, która pierwsza na adres: redakcja@swarzedz24.pl udzieli prawidłowej odpowiedzieć na pytanie: Ile pomników postawiono by uczcić Piotra Skrzyneckiego? Gdzie znajduje się (dokładny adres) pomnika Piotra Skrzyneckiego siedzącego na ławce? , kto jest autorem projektu pomnika  i kto go ufundował. W odpowiedzi proszę podać swoje dane (imię, nazwisko, mail, nr telefonu).


„Jak się sami nie zabawimy, to nikt nas nie zabawi” – mawiał Piotr Skrzynecki… Zapraszamy Państwa na koncert pełen wzruszeń, magii i humoru w wykonaniu grupy legendarnego, krakowskiego kabaretu.

Każdy koncert w wykonaniu artystów kabaretu „Piwnica pod Baranami” jest wielkim wydarzeniem artystycznym.

Przybywają na nie ludzie z całej Polski i z zagranicy. A magnesem dla nich jest niepowtarzalna atmosfera, surrealistyczny humor, liryka, wspaniałe pieśni kompozytorów piwnicznych, takich jak: Zygmunt Konieczny, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Andrzej Nowak, Andrzej Zarycki, Zbigniew Preisner, Stanisław Radwan, Grzegorz Turnau i innych.

W koncercie nie brakuje również humoru najwyższej próby w wykonaniu Krzysztofa Janickiego, Andrzeja Talkowskiego czy w ,,zbiorówkach” całego zespołu.

Zechciejcie Pastwo uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Zapraszamy – 22 listopada o godz. 19:00 w Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie. Bilety w cenie 50 zł dostępne w Ośrodku Kultury w Swarzędzu, ul. Poznańska 14 (wjazd od ul. Jesionowej) i na stronie www.kupbilecik.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *