Piłkarze Akademii Piłkarskiej Reissa brązowymi medalistami w turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

Piękne bramki, gra pod okiem legendarnych trenerów takich jak: Nawałka, Dorna, Majewski i niezastąpiony doping kibiców! Mowa oczywiście o półfinale ogólnopolskiego turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”! Reprezentacja z rocznika 2005 pod czujnym okiem trenera Thomasa Rozworskigo i Mateusza Kamińskiego, po pełnej emocji rywalizacji, zdobyła 3. miejsce!

To były niezapomnienie emocje! Od niemal 2 dni, zawodnicy trenujący na co dzień pod egidą Akademii Piłkarskiej Reissa, na warszawskich boiskach Legii i Agrykoli, rywalizowali ze swoimi rówieśnikami o Puchar Tymbarku. Już w niedzielę – 30 kwietnia, młodzi adepci futbolu zagrali z reprezentantami woj. kujawsko-pomorskim, lubuskiego i warmińsko-mazurskiego. Po pierwszym dniu rozgrywek, drużyna mogła pochwalić się następującymi wynikami:

– 0:1 z woj. kujawsko-pomorskim

– 4:0 z woj. lubuskim

– 2:1 z woj. warmińsko-mazurskim

Pomimo przegranego półfinału, podopieczni Thomasa Rozworskiego i Mateusza Kamińskiego nie dali sobie za wygraną! Drugiego dnia rozgrywek pokazali, że w gronie rywali nie mają sobie równych i w ostatecznym starciu z woj. kujawsko-pomorskim wygrali 3:2 tym samym zajmując 3. miejsce w turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”!

Podczas oficjalnej dekoracji zespołu był obecny Prezes Reprezentacji U-21, Marcin Dorna, którego to podopieczni zagrają w tegorocznych Mistrzostwach Europy w naszym kraju.

Wszystkim osobom zaangażowanym w zwycięstwo drużyny serdecznie gratujemy i życzymy kolejnych sukcesów nie tylko na płaszczyźnie sportowej, szkoleniowej, ale i organizacyjnej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *