Mistrzostwa Polski kadetów, juniorów i u21 – Poznań 27.04.2019

Zawody rozgrywane były w ramach współzawodnictwa sportu młodzieżowego Ministerstwa Turystyki i Rekreacji.
Wzięło w nich udział 320 zawodników z 42 klubów z całej Polski. Rewelacyjnie spisali się zawodnicy Kuzi Sportu. Łącznie zdobyli 7 medali i 4 miejsca punktowane wystawiając 10 osobową ekipę. Klub został sklasyfikowany na 10 miejscu, co było 2 lokatą pośród wielkopolskich klubów.
Najlepiej spisał się Oliwier Mikołajczak który po 4 walkach zdobył pierwszy w swoim życiu tytuł Mistrza Polski!

Wyniki:

1 miejsce Oliwier Mikolajczak kumite kadet – 63kg
2 miejsce Hubert Kaczmarek kumite u21 – 60kg
2 miejsce Drużyna kumite u21 (Jakub Pietrucha, Huber Kaczmarek)
2 miejsce Drużyna kata 14-17 lat (Kacper Biadała, Dominik Suszka, Stanisław Popow)
2 miejsce Dominik Suszka kata juniorów
3 miejsce Bartłomiej Bartczak kumite junior -61kg
3 miejsce Dominik Suszka kumite -68kg

5 miejsce Adrianna Pawlak kumite kadetek -54kg
5 miejsce Stanisław Popow kata kadetów
5 miejsce Kacper Biadała kata juniorów
5 miejsce drużyna kumite kadetów (Wojciech Piechnik, Oliwier Mikolajczak, Jan Laskowski)

Super występ, super emocje, SUPER SPORTOWCY!

Dzień później odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefy B.

Na tych zawodach nasi reprezentanci zdobyli 3 medale
2 miejsce Wojciech Mełeń w kumite 12-13 lat -50kg
3 miejsce Maksymilian Sieracki w kumite 12-13 lat -35kg
3 miejsce Jakub Musioł w kumite 12-13 lat +55kg

W turnieju ponadto wziął udział debiutant na zawodach tej rangi Przemysław Szymkowiak, jednak mimo dobrej walki odpadł w eliminacjach.