Marcowy Informator już w internecie – poczytaj za darmo

Marcowy Informator Swarzędzki jeszcze zanim trafi do punktów handlowych, można już przeczytać w internecie oczywiście za darmo!

Nowy Informator Swarzędzki rozprowadzimy do punktów handlowych na terenie gminy Swarzędz i w okolicy na koniec pierwszego tygodnia marca. Każdy z niecierpliwiony może oczywiście poczytać gazetę w internecie. Jak zawsze bowiem udostępniamy całe wydanie w wersji elektronicznej za darmo. Jeśli chcesz zajrzeć i przeczytać marcowy Informator to zajrzyj tutaj. Starsze wydania naszej gazety znajdziesz pod tym linkiem.

A co znajdziesz w tym wydaniu? To tylko niektóre informacje:

  • Troje zasłużonych dla Swarzędza:

Podczas sesji Rady Miejskiej w Swarzędzu, która odbyła się 25 lutego 2020 r., radni przyjęli uchwały w sprawie nadania wyróżnienia honorowego „Zasłużony dla Miasta i Gminy Swarzędz”. Jedna kobieta i dwóch mężczyzn. Sprawdź kto i dlaczego.

  • Aktywnie w Centrum Aktywności Seniora:

28 lutego br. w Centrum Aktywności Seniora na Piaskach w Swarzędzu odbyła się impreza adresowana przede wszystkim do seniorów, ale wzięli w niej udział również zaproszeni goście. Były występy, koncert artysty z Chile, a także pokaz filmu.

  • Nowe rondo i nowy tunel w gminie

10 lutego 2020 podpisana została umowa na dofinansowanie przez PKP PLK budowy tunelu pod przejazdem kolejowym w Kobylnicy. Ile kosztuje i ile poczekamy? Na pewno dużo i długo. Natomiast za darmo i natychmiast wątpliwości rozwieje marcowy Informator Swarzędzki.

  • Rekrutacja do przedszkoli i do szkół

Rekrutacja do przedszkoli publicznych i szkół podstawowych na rok szkolny 2020/2021 – postępowanie rekrutacyjne, gdzie składać wnioski i jakie są kryteria. Marcowy Informator jest dobrym przewodnikiem dla rodziców przedszkolaków i przyszłych uczniów szkół podstawowych.

  • Międzynarodowy Tydzień Małżeństw za nami

W sobotę 15 lutego zakończyły się obchody Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa w Swarzędzu. Tydzień ten przebiegał pod hasłem „Zabierz męża/żonę na randkę”. Dla niektórych małżeństw była to pierwsza randka od lat.

  • I wiele, wiele więcej! Miłej lektury!

Informator Swarzędzki marzec 2020

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *