Lubisz ruch, ale siłownia nie jest dla ciebie? Przebiegli mają na to sposób

Strona Przebiegli, prowadzona przez trenera Bartosza Kuzemko, oferuje alternatywne pomysły na trening oraz aktywność fizyczną dla każdego, a do tego organizuje obozy sportowe, w których można uczestniczyć nawet w czasach koronawirusa.

Bartosz Kuzemko wychodzi z założenia, że by ćwiczyć efektywnie nie musimy spędzać czasu wyłącznie na siłowni, a satysfakcjonujący skuteczny trening możemy przeprowadzić też w domu lub pod chmurką. W wielu przypadkach nasze ciało może z powodzeniem zastąpić potężne ciężary. Potrzebujemy tylko odrobinę wiedzy, kreatywności i samozaparcia.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem, zwłaszcza w czasach zagrożenia epidemiologicznego są  „obozy” sportowe bez wychodzenia z domu. Właśnie odbył się pierwszy domowy camp treningowy. Następny już za 2 tygodnie, na który wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Kim jest Bartosz Kuzemko? To trener karate, trener personalny, wykwalifikowany instruktor fitness z kilkunastoletnim doświadczeniem. Medalista mistrzostw świata i Europy w karate shotokan, zafascynowany kalisteniką, ćwiczeniami z masą ciała i biegami z przeszkodami.

https://www.facebook.com/PrzebiegliTeam/

Warto zaznaczyć, że oferta strony Przebiegli, by podejmować aktywność fizyczną bez potrzeby wychodzenia z domu, doskonale się wpisuje w kampanię na rzecz ograniczania kontaktów bezpośrednich, by zmniejszyć ryzyko zarażenia koronawirusem.

#zostanwdomu #stayhome #stayfit

 

przebiegli ruch kuzemko sport

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *