Letnie kino samochodowe w ETC Swarzędz

ETC Swarzędz przygotowało dla swoich klientów i mieszkańców Swarzędza oraz okolic wyjątkową niespodziankę. W dwa majowe sobotnie wieczory – 12 i 26 maja – na parkingu centrum uruchomione zostanie plenerowe kino samochodowe. Udział w wydarzeniu jest otwarty i bezpłatny dla wszystkich.
Plenerowe kino samochodowe w ETC Swarzędz zainauguruje swoją działalność już w najbliższą sobotę, 12 maja, o godz. 20.30, amerykańskim filmem „Przełęcz ocalonych” z 2016 roku. Wydarzenie odbędzie się na bocznym parkingu centrum, od strony wejścia przy sklepie RTV Euro AGD. Film zostanie wyświetlony na dużym ekranie, a dzięki specjalnemu nadajnikowi, dźwięk będzie można odtwarzać we własnym aucie na określonej fali radiowej, która zostanie udostępniona podczas seansu. Pokaz filmowy otwarty jest nie tylko dla posiadaczy aut – wszyscy niezmotoryzowani będą mogli zrelaksować się w specjalnej strefie wypoczynkowej na leżakach. W przypadku niepogody, seans zostanie przeniesiony do pasażu ETC Swarzędz.


Przed projekcją uczestnicy będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty gastronomicznej przygotowanej przez najemców centrum. Pizza Hut zaproponuje darmową lemoniadę oraz 15% zniżki na wszystkie produkty na hasło „kino samochodowe”, zaś włoska restauracja SaporITA przygotowała specjalne drive menu, które będzie można zamówić zarówno w lokalu, jak i za pośrednictwem obsługi wprost z samochodu. Dla wszystkich kinomanów dostępny będzie również bezpłatny popcorn. ETC Swarzędz w dniu wydarzenia czynne będzie w stałych godzinach, od 10:00 do 21:00. Szczegółowe informacje można znaleźć na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2008138329453384/.
To nie koniec atrakcji, jakie w tym tygodniu czekają na klientów ETC Swarzędz. Już w środę, 9 maja – otwarty zostanie kolejny butik odzieżowy. Tym razem w Swarzędzu zadebiutuje marka Tatuum. W dzień otwarcia obowiązywać będzie powitalna promocja dla klientów: -20% na najnowszą kolekcję.
W piątek, 11 maja, ETC Swarzędz ugości na swoim bocznym parkingu turniej piłki ręcznej Street Handball Tour Wielkopolska 2018. Rozgrywki uroczyście otworzy m.in. burmistrz Swarzędza, Marian Szkudlarek, a zmagania zawodników na 4 boiskach jednocześnie będzie można obserwować w godz. od 10.00 do 14.00.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *